Zde je kompletní rozpis všech Savage Rapperů

Spojení hip-hopu se slovem divoch běží hluboko. Kromě nesčetných rapperů, kteří od samého počátku žánru upustili od slova ve svých rýmech, tento výraz, pokud jde o jejich přezdívku, vlastní mnoho dalších. Pokud jde o slovník divochů Merriam-Webster, definice - 'není domestikovaný nebo pod lidskou kontrolou „a„ postrádající omezení normální pro civilizované lidské bytosti “- má negativní konotaci, ale ne v hip-hopu.

Po celá desetiletí hra pravidelně proměňuje negativní slova v pozitivní značky. Špatné znamená dobré, drogy jsou hezké a hloupé pozitivní adjektivum. To je přesně to, co se děje s novou generací MC, pokud jde o divoch, na který se nyní pohlíží jako na pojem zmocnění. Divoch je muž nebo žena, kteří kráčejí svou vlastní cestou a nebojí se jít za tím, co chtějí, nebo bránit to, co mají. Atlanta je domovem tří mladých divochů, kteří se proslavili v oboru: 21 Savage, ManMan Savage a Lotto Savage.21 Savage, a 2016 XXL Nováček , viděl jeho popularita raketově stoupat za poslední dva roky. Poté, co v roce 2013 ztratil svého nejlepšího přítele, se 21 obrátil na hip-hop a od té doby se neohlédl. 21letý mladík vydal dva mixtapy - The Slaughter Tape a Slaughter King - všeobecně chválené EP pro spolupráci s titulem Metro Boomin Savage Mode , získalbláznivá základna fanoušků a upustila od skvělých veršů o velkých projektech od Travi $ Scott a Bankroll Mafia. Pak je tu jeho hymna X 'představovat Metro Boomin a Future, který je v současné době číslo 84 na Plakátovací tabule Žhavá stovka. A nesmíme zapomenout na jeho výkon na trati v roce 2016 BET Hip Hop Awards. Život pro 21 je v tuto chvíli velmi dobrý.šance píseň rappera kanye west

Za atlantským rapperem je jeho tým Slaughter Gang, který tvoří Lotto Savage, Hra Mookie Madri , Young Nudy a Freaky D $ MG . Pro Slaughter Gang je udržování jeho reálnosti mottem.

Jsme skutečná Atlanta, jsme opravdu na ulici, jsme opravdu to, co se kurva Atlanta děje, říká 21. Každý umělec, kterého jsem dostal, je opravdu z kapoty a opravdu z Atlanty a opravdu v ulicích Atlanty. Lotto Savage, Mookie Madri Gra, Freaky D $ MG, to, koho si vezmu s sebou, to jsou všechny strany Atlanty. Ostatní hovno, které jste všichni viděli, někteří opravdu z Atlanty, ale jiní ne, a rapovali o tom gay hovno. Přinášíme zpět tu bolest, ulici, hudbu se skutečným pocitem.Lotto Savage je jméno, které by fanoušci rapu mimo Atlantu měli znát. 25letý spitta je v současné době podepsán pod Epic Records a jeho singl „Trapped It Out“ je certifikovaným pouličním bangerem. Překvapivé na Lotto je, že rapuje jen krátkou dobu, ale jeho hlášky neustále rostou. První píseň, kterou kdy vytvořil, byla „Dirty K“ off 21 Savage's 2015 Slaughter King páska. Rapper připočítá 21 za to, že ho inspiroval k rapu. Od vydání debutového mixu Don Slaughter , v květnu se jméno Lotto Savage jen zvětšilo.

kdy se Kevin brány dostanou z vězení

„Všichni jsme domácí kluci,“ říká Lotto, když diskutuje o Slaughter Gang. '21 je z Eastside I 'm od Westside. Spojili jsme se s nějakými pouličními věcmi. Stali jsme se skutečnými dobrými přáteli. Rapoval v době, kdy jsem ho potkal. Pokud se podíváte zpět na jeho stará videa, budete mě ve videu vždy vidět. Savage pohyb je jako, máme rádi nový A $ AP. Je to jen to, že každý nemá A $ AP před nebo za svým jménem. Pouze já a 21 máme divocha v našem jménu. Mladá Nudy v hnutí. Je součástí hnutí Slaughter Gang. “

ManMan Savage je zástupným znakem tohoto tria. 22letý MC se pohybuje ve světech hip-hopu a EDM. Nedávno vydal společné EP s DJ Madeaux. Jaké je jeho spojení se Slaughter Gang? 'Byl jsem kolem, když 21 poprvé vyrobilo [Slaughter Gang],' říká ManMan. „Rapoval jsem s ním, ale nebyl jsem v tom. Jen jsem to vykřikl, ale to je jeho hudba. Podporoval jsem ho. “Pokud jde o slovo divoch, je to kravata, která je svazuje. „Všichni jsme vyrostli společně, byli jsme ve stejném prostředí a tak jsme se spojili; Říkají si divochové, “pokračuje.

Dalším způsobem, jak se spojili, je píseň ' Život divocha „mimo společnost ManMan # FreeManManSavage2 . Příhodně pojmenovaná skladba, kterou vytvořil Chris Jackson, obsahuje všechny tři Savages, které podrobně popisují jejich životní styl, od útržků po množení.

jak se kapitální steez zabil

Mimo Atlantu je mladý rým, který si vzal divokého přezdívku a on dělá vážné vlny s jeho hudbou přes internet. D Savage 3900, 18letý čerstvý absolvent střední školy v Los Angeles, je čtvrtým široce známým divochem v hip-hopovém ekosystému. Rapper zatím nepotkal žádného z diváků ATL, ale jeho hudba ho baví. Na otázku, co pro něj toto slovo znamená, je jeho odpověď velmi jednoduchá.

„Savage pro mě znamená, že nikomu nedůvěřuji, s nikým nedělám,“ sdílí tvůrce „30 Clip Clip“. „Jestli to tam chtějí niggové vzít, můžeme být oškliví. Opravdu to moc nezabere. Savage je pro mě jako mentalita, způsob. “

Jak divoké hnutí stále roste v hip-hopu, roste i vývoj slova. Prozatím je to univerzální pojem, který ukazuje zřetelný stav mysli. Ale jako 21 Savage přináší na trati „Savage Mode“: je to étos, podle kterého může žít jen málokdo. 'Obrátil jsem se na divocha, děvko, musím to mít.'

Podívejte se na fotky ze zákulisí 21 Savage na 2016 XXL prváku Class Cover Shoot