Zde je pouze 16 tweetů, které se líbily Kendricku Lamarovi

{h1}

Kendrick Lamar rozhodně věří v kvalitu nad kvantitu.

Nepolapitelný rapper vydává alba střídmě, zřídka se objevuje na veřejnosti a udržuje své rysy na minimu. I když jde o věci, které má na Twitteru rád, Kendrick Lamar pouze stiskne tlačítko u několika vybraných příspěvků. Za 12 let, co je Kung Fu Kenny v aplikaci pro sociální média - připojil se v roce 2009, se mu líbilo pouze 16 tweetů. Je to tedy vzácná příležitost, kdy někdo ve svých oznámeních uvidí „Líbí se mi @KendrickLamar“.top ten r & b písní 2016

Jeho první tweet, který se mi líbil, nepřišel až do 17. února 2017, kdy se mu líbil post Nicki Minaj. „Oficiálně jsem získala všechny své supervelmoci zpět,“ tweetovala. Od té doby bylo Kendrickových lajků na Twitteru málo a od podpory jeho kolegů z labelu a dalších umělců až po videozáznamy, fanouškovské umění a super náhodné vtipné tweety.

Jeden oblíbený příspěvek je dokladem toho, jak daleko dospěl umělec, který získal cenu Grammy. „Stále si pamatujte tu náhodnou sobotu v lednu 2011, kdy jsem svým kamarádům řekl, že jdu do nahrávacího obchodu v Carsonu, abych navštívil jednoho z mých oblíbených nadcházejících a přicházejících umělců a nikdo se mnou nechtěl hrát, protože nevěděli, kdo to je .. „, fanoušek označil tweet jeho obrazu spolu s mladým K-Dotem před vydáním jeho Oddíl 80 album.

Tento týden, ve středu (3. března), se Kendrickovi líbil jeho první příspěvek na Twitteru za více než rok, který dal palec nahoru videu s návratem Jacka Harlowa rapujícího jako dítě.Podívejte se na Twitter na jediné tweety, které se Kendricku Lamarovi za 12 let líbily.

Zde je pouze 16 tweetů, které se líbily Kendricku Lamarovi

moje krásné temné zkroucené fantasy nejlepší písničky

Podívejte se na nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021