Tady jsou rekordní vítězství Drakea v roce 2016

Drake zažil jeden z největších let v historii hip-hopu. Právě když jste si mysleli, že Drizzy už nemůže konkurenci znovu porazit, dělá to. Množství záznamů, které 6 bohů v roce 2016 překonalo, je směšné.

kodak black drops phone in shower full video

Naposledy překonal rekord Michaela Jacksona s největší nominací na American Music Awards před 32 lety. The Pohledy tvůrce obdržel 13 přikázání American Music Awards. Jackson předtím držel rekord s 11 nominacemi v roce 1984. Drake také remizoval The Notorious B.I.G. pro většinu debutů číslo 1 na Plakátovací tabule grafy. V polovině 90. let měla Biggie hit dvou skladeb číslo 1. 24. června 1995 se objevila kapela One More Chance a 3. května 1997 udělala Hypnotize totéž. Torontská nativní skladba „Summer Sixteen“ mu pomohla vyrovnat Biggieho rekord.Za posledních pár let byla Drakova dominance evidentnější. V loňském roce přistál na svém 100. místě Plakátovací tabule Hot 100 single a jeho mixtape, Pokud to čtete, je příliš pozdě, překonal streamovací rekord Spotify. Pokud to čtete, je příliš pozdě měl za první čtyři dny vydání 23,6 milionu streamů. Koho posunul z prvního místa? Sám. Drake předtím držel rekord se svým albem z roku 2013, Nic nebylo stejné , která v prvním týdnu obdržela 15,6 milionu streamů. V roce 2014 si připsal své 14. místo na 1. místě v žebříčku Billboard R & B / Hip-Hop Airplay a předal Ushera většině lídrů v 22leté historii žebříčku.Za posledních 10 měsíců byl Drake v roli. Podíváme se zpět na jeho magický rok, abychom zdůraznili jeho rekordní vítězství.

 • Drake Beats Justin Bieber pro nejstreamovanějšího umělce ve Spotify

  Drake porazil Justina Biebera jako nejsledovanějšího umělce na Spotify. Týden po Drakeovi Pohledy album bylo uvedeno na Spotify, každá skladba na projektu byla streamována nejméně 2 000 000krát - překvapivý výkon.  láska a hip hop atl sezóna 6 epizoda 11
 • Drake Breaks Billboard Hot 100 Record s 20 simultánními hity

  Po debutu na vrcholu Plakátovací tabule 200 s jeho novým albem, Pohledy , Drake se zapsal do historie. Dvacet rapperových písní umístěných na Plakátovací tabule Žhavá stovka, více než jakýkoli počin se zmapoval v žebříčku za jeden týden.

  Podívejte se na 20 skladeb, které se tento týden umístily na Hot 100, včetně 16 debutů. Velkým důvodem pro to, že si všechny skladby v žebříčku nacházejí místo, je streamování.

  No. 1: 'One Dance' Featuring WizKid and Kyla
  Č. 6: „Work“ Rihanna Díky Drakeovi
  Č. 21: „Pop Style“ s trůnem
  Č. 33: „Hype“
  Č. 34: „Ovládni ji“
  Č. 38: „Grammy“ s budoucností
  Č. 40: „Stále tady“
  Č. 44: „U se mnou?“
  Č. 45: „9“
  No. 47: 'With You' Featuring PARTYNEXTDOOR
  Č. 49: „Dětská hra“
  No. 52: 'Too Good' Featuring Rihanna
  Č. 53: „Feel No Ways“
  Č. 54: „Weston Road Flows“
  Č. 61: „Vykoupení“
  Č. 68: „Udržujte rodinu blízko“
  Č. 72: „Věrný“, výkon. Pasák C a dvsn
  Č. 75: „Fire & Desire“
  Č. 86: „Pohledy“
  Č. 89: „Letní šestnáct“ • Drake's Pohledy Album nastavuje záznam na jeden týden

  Drake's Pohledy zlomil týdenní streamovací rekord na platformě. Skladby na albu byly v USA během prvního týdne streamovány rekordně 245,1 milionkrát. Pohledy po loňských vydáních se stal jeho šestým projektem číslo jedna v řadě Jaký čas být naživu a Pokud to čtete, je příliš pozdě .

 • Záznam Billboardu Drake Ties 50 Cent

  Drake se stal prvním rapperem a mužským umělcem od 50 Cent, který současně vedl Plakátovací tabule Hot 100 a Plakátovací tabule 200 grafů po dobu nejméně tří týdnů.

  zbohatněte nebo zemřete při pokusech o soundtrack

  Vystoupení hry Drake’s One Dance na horké 100 a Pohledy na grafu Billboard 200 mu pomohl dosáhnout úspěchu. 50 Cent to udělal před více než deseti lety s písní Candy Shop a jeho druhým albem, Masakr . Drake je prvním umělcem, kterému se dostalo této pocty od Adeleho hitového singlu Hello and 25 album.

 • Drake láme rekord nominace na American Music Awards Michaela Jacksona

  Drake překonal nominační rekord American Music Awards Michaela Jacksona a mimo jiné přistál na 13 kývnutích v kategoriích jako Artist of the Year a Favorite Album. Michael Jackson předtím držel rekord před 32 lety s 11 přikývnutími v roce 1984.

 • Drake's Pohledy Beats Eminem's Billboard Record for Rap Album With Most Weeks at No. 1

  Drake prošel kolem Eminema Plakátovací tabule nahrávka rapového alba s většinou týdnů na čísle 1, kdy Pohledy trumfl Plakátovací tabule 200 po dobu devíti po sobě jdoucích týdnů. Dříve Eminemovo album z roku 2000, The Marshall Mathers LP, držel třetí místo a osmi týdnů trumfl do žebříčku.

  ptáci zpívají v pasti mcknight

  Dva nejlepší body drží Vanilla Ice a MC Hammer. Vanilla Ice’s Do extrému album sedělo na vrcholu hitparád po dobu 16 týdnů, když pokleslo v roce 1990. Držitelem rekordu je album MC Hammer’s 1990, Prosím, kladivo, neubližujte jim , který byl č. 1 Plakátovací tabule po dobu 21 týdnů rovně. Hammer tímto rekordem pokračuje v zabíjení konkurence.

 • Drakeův One Dance přeruší streamovaný záznam ve Velké Británii od Adele

  Drakeův „One Dance“ překonal ve Velké Británii rekord ve streamingu Adele. Britská hit-maker dříve držela rekord se svým singlem Hello, „který obdržel 7,32 milionu streamů za jeden týden. Drizzyho Jeden tanec s Wizkidem a Kylou převzal první místo se 7,8 miliony streamů za sedm dní.

 • Drake's Pohledy Vydělává více než 1 miliardu streamů

  Pohledy byl první streamováno jednou miliardoukrát v Apple Music. Drake to oznámil pózováním na fotografii s generálním ředitelem společnosti Apple Timem Cookem, vedoucím iTunes Eddym Cueem a vedoucím obsahu Larrym Jacksonem. Sdílel také obraz plakety, kterou Cook podepsal a blahopřál mu k zasažení jedné miliardy her před jakýmkoli jiným umělcem.

 • Drakeův „One Dance“ je nejvíce streamovaná píseň na Spotify

  Drakeův hit One Dance je oficiálně nejsledovanější skladbou v historii Spotify. Rádiový přijímač inspirovaný taneční sílou překonal 880 milionů streamů. Major Lazer, DJ Snake a MØ's banger Lean On měli 526 milionů her, když získali první místo v listopadu 2015 a nyní jsou na druhém místě. Podle Spotify má celá Drakeova diskografie na hudební platformě celkem více než 8 miliard streamů.

Podívejte se na 11 společných hip-hopových projektů, které je třeba ukončit před koncem roku 2016