Zde jsou nejlepší ilustrované hip-hopové album a obaly mixů všech dob

{h1}

Dopad obalového umění nemusí být uznán přímo z bran, ale je pravděpodobně stejně důležitý jako rýmy rapperů. Většinou se těšíme, až se ponoříme přímo do hudby, ale pokud to bude dost nápadné, obal alba a mixtape projektu nás může ovlivnit stejně jako hudba.

V 80. letech vzal rapper Philly chovaný Schoolly D kreativní směr svého debutového alba do svých rukou. Sám si ilustroval obálku, přilepenou b-kluky, kteří nahradili svá agresivně umístěná slova kletby výrazy PG-13 jako „flucking“. Jeho styl designu mohl být snadno umístěn na zadní stranu krabice s cereáliemi, aby všechny děti s kapucí mohly plivat své mléko, když si během snídaně četly hádanky a ingredience. Ale tyto vnitřní reakce brzy přijdou.Postupem času se tyto ilustrované obálky staly chladnými a kontroverzními, jako je tomu v případě Snoop Dogga Doggystyle obálka v roce 1993. Umělecká díla, kterou vytvořil bratranec strýčka Snoopa, dostala odpor kvůli své ponižující snímky dívčího psa ve spodním prádle, který se pokouší dostat do psí boudy, zatímco po ní sáhne dospělá verze Snoop. Síla ilustrovaného přebalu byla znovu uznána a znovu využita v tomto okamžiku, kdy si umělci uvědomili, že mohou zahájit kampaň na album vizuálně ještě před zahájením hudby. A navenek se fanoušci rapu dozvěděli, že vidět ilustrované kreslené umění na obalu alba neznamená, že to bude vhodné.O několik desetiletí později sešívací kryty jako Lil Uzi Vert Lil Uzi Vert vs. svět získaly stejnou pozornost jako písně v rámci projektu. A halucinogenní vzory, jako je tomu u Trippie Redd Life's A Trip nebo J. Cole KÓD přinutili naše oči ocenit světské obrazy. Karikatury, malby a kresby nejsou vždy sladké a elegantní, ale pokud jsou provedeny správně, mohou projekt přesunout do úplně jiného zářezu a držet se vás navždy.

Dnes, XX L se dívá na 25 nejlépe ilustrovaných obalů alb a mixů všech dob. Klepněte dovnitř.Podívejte se na 25 z nejlepších ilustrovaných hip-hopových alb a obalů mixů všech dob