Zde jsou nejlepší producenti hip-hopu roku 2020

V roce 2020 nemá hip-hop žádný podpisový zvuk. V té době se žánr snad dal identifikovat podle odlišných bubnových vzorů a melodií, které byly vyrobeny v určitém roce, ale teď už jde všechno. Žijeme v době, kdy někteří z nejodvážnějších a nejtalentovanějších producentů ve hře vytvářejí rytmy s neomezeným potenciálem. Za posledních 12 měsíců producenti hip-hopu dokázali, jak lukrativní je skupina talentů, protože rytmy, které vytvořili, byly certifikovány jako streamovací hity a úspěchy v hitparádách.

Pro některé producenty byly úplné projekty způsobem, jak upevnit jejich razítko v roce 2020. Hit-Boy, a Cena Grammy vítězný zvukový architekt, výkonný producent alba pro Nas ( King's Disease ), Big Sean ( Detroit 2 ) a Benny řezník ( Důkazní břemeno ) tento rok. U těchto nabídek se bez námahy odrazil mezi různými průběhy akordů, balíčky vzorků a bicími soupravami, aby vytvořil ctěné sbírky.Totéž platí pro Metro Boomina, který se zajímal o pasti, a vyzval ho, aby udržel svůj zvuk svěží i letos. Sídlí na dlouho očekávané Savage Mode 2 album s 21 Savage jsou beaty Metro jako Runnin, díky nimž budete chtít chytit tělo, a Steppin On Niggas, zvuková scéna, která inspiruje kohokoli, aby popadl nějakou lepenku a začal breakdance.Ne každý producent však potřebuje celé LP, aby mohl napnout své rafinované svaly. Pro špičkové producenty jako Ayo a Keyz (Cardi B a Megan Thee Stallion WAP ' ); KBeaZy, Omer Fedi a Blake Slatkin (24kGoldn a 'Mood' od Ianna Diora); a SethInTheKitchen (DaBaby a Roddy Ricch 'Rockstar'), jejich palebná síla přišla v podobě singlů, které se staly jedničkou na Billboard Hot 100. Všechny tyto multiplatinové prodejní písničky také udělaly monstrózní streamovací čísla, s nekonečným opakováním hodnota.

Jetsonmade, úspěšný tým Suge z roku 2019 a Bop, s DaBaby, vlastnil Jetsonmade v Jižní Karolíně letos tím, že koprodukoval beaty pro Jack Harlow's Whats Poppin (a remix), Playboi Carti 's @ Meh a J. Coleův „Lion King on Ice“ mezi ostatními.A než skočíme do celého tohoto seznamu producentů, OG jako Alchymista také odmítli zmizet. Časem a projekty, jako je Freddie Gibbs, jen zesiluje Alfréd , který nedávno získal nominaci na Grammy v roce 2021, je důkazem toho, že mezi dalšími plodnými rytmy šokoval život.

Existuje spousta jmen, která jsou dost hodná na prolomení tohoto seznamu 50 nejlepších, a ještě více go-to písní aux chord, které dokazují, proč by v této diskusi měly být. Takže dnes, XXL zdůrazňuje 50 nejlepších kurátorů beatů v roce 2020. Níže můžete vidět některé ze svých oblíbených.

 • Hit-Boy

  Slyšel jsem o jásavé koprodukci filmu Big Sean „Hluboká úcta“ s Nipsey Hussle v letošním roce je zřejmé, že Hit-Boy byl v režimu bestie po celý rok 2020. Začal rok, kdy si odnesl Grammy pro Nipsey's Racks in the Middle s Roddym Ricchem, a pokračoval v tlaku na výkonnou moc produkovat celá alba pro Nas ( King's Disease ), Benny Řezník ( Důkazní břemeno ) a Sean Don ( Detroit 2 ). Díky běhu, který obsahuje další propojení s trapovými rappery jako Lil Baby ('Catch The Sun') a legendami R&B jako Brandy ('Baby Mama'), je jeho koruna pro producenta roku pravděpodobně podporována všestrannost, kterou má. • Metro Boomin

  Metro Boomin se vrátil v roce 2020, jako by nikdy neopustil. Producent žijící v Atlantě žijící v St. Louis zvládl celou produkci (a pro asistenci využil několik dalších producentů) na dlouho očekávaný Savage Mode 2 , což rozhodně stálo za to počkat a debutovalo u Č.1 na žebříčku Billboard 200 v říjnu. Mezi 15 písněmi na albu nechal Haunting Runnin, boomboxový joint Steppin na Niggas a flip 50 Cent's Many Men na trati stejného jména 21 prostor pro jeho moderní den vražedná hudba.

 • Jetsonmade

  Jetsonmade se v loňském roce s DaBaby's Suge vyšplhal do top 10 hitparád Billboard a 23letý producent si nyní našel cestu zpět na vrchol opět v koprodukci s Jackem Harlowem Whats Poppin. Pokud ta píseň (která vyvrcholila u č. 2 na Billboard Hot 100) a její remixovat (představující Lil Wayne, Tory Lanez a DaBaby) vás nepřesvědčili, možná to bude jeho koprodukce na Lion Cole na ledě J. Colea nebo na Playboi Carti @ Meh.

 • Alchymista

  Po téměř 25 letech ve hře je Alchemistův ukázkový zvuk stále vynikající. V roce 2020 sonický manipulátor uvedl do života Freddieho Gibbse Alfréd , Boldy James ' Cena čaje v Číně a Conway The Machine svůdná žena —Všechny ctěné snahy nad jeho vlastním projektem, Jídlo Villian . Kalifornský rodák je stále stejně dobrý jako vždy, což se dále projevuje na písních jako Jay Electronica 'Nekonečný příběh' s The-Dream a Jay-Z, koprodukce na Eminemových 'Stepdad' a Gibbsových „Něco, o čem rapovat“ s Tylerem, Stvořitelem.

 • SethInTheKitchen

  SethInTheKitchen letos udržovala konvici horkou. Rostoucí producent je nejvíce zodpovědný za položení tepu hitů DaBaby a Roddyho Ricche Rockstar, který v roce 2020 strávil sedm týdnů jako skladba číslo jedna v zemi a získal tři 2021 nominací na cenu Grammy pro jeho dopad , zejména během měsíců karantény. To je pro Setha jen začátek a on má obrovský začátek.

 • J. White to udělal

  Poté, co jsem pracoval s 21 Savage pro Mnoho po boku DJ Dahi a Cardi B pro Bodak Yellow v minulosti J. White Did Crafting hitů není cizí. Letos byl jeho Midas touch aplikován na Megan Thee Stallion ‚Savage ' a její vrcholný graf Savage (Remix), který představuje Beyoncé a stal se oporou TikTok. Ostřílený producent také přidal svoji omáčku k Flo Milli 'Weak' a Mulatto 'Muwop', který ochutnává Gucci Mane 'Freaky Gurl' a obsahuje 1017 hlavy honcho .

 • sípavý

  V tomto okamžiku jsou Wheezy na jiné planetě. Repping YSL Records , 28letý producent nadále vládne jako důvěryhodný zdroj pro generování trapových balad. Můžete mu poděkovat za to, že spolu s Young Thug a Gunnou vytvořil film Lil Uzi Vert Strawberry Peels, který se podílel na produkci solitárů Travise Scotta ve spolupráci s Future, a vystoupení Lil Baby a Young Thug ve stylu Hardy Brothers na We Should.

 • Supah Mario

  Supah Mario pracoval jako vrátný, než na Drakeových skóroval velké a zkopíroval produkční kredity Více života projekt. Od té doby byla jeho dynamika stabilní. Producent z Jižní Karolíny přidal astronomické produkční hodnotě Lil Uzi Vert LUV vs. svět 2 standout Silly Watch ', stejně jako koprodukce na Myron a nostalgické Backstreet Boys rewrap This Way.

 • Quay Global

  Když uslyšíte značku producenta, Cook to hovno, Quay !, vaše uši si pravděpodobně zvykly poslouchat nějaké oheň následovat to. Některé z výjimečných prací, které Quay Global letos odvedl, by byly Lil Baby a Gunna's Heatin Up, NLE Choppa's Narrow Road představující Lil Baby, DaBaby's Peep Hole a koprodukce na City Girl's 2 Live Crew přepracovat toho starého muže. Šéfkuchař Quay byl zaneprázdněn.

 • Z3n

  Argentinský producent Z3n zasáhl státy prostřednictvím přílivové vlny, kterou inicioval ve světě hip-hopu v posledních několika letech. Rozvíjející se producent hrál roli v rozkvětu skladby YNW Melly's Suicidal. Remix pro rok 2020 obsahuje padlou legendu Juice Wrld a prolomil 20 nejlepších na Billboard Hot 100, což Z3n již dříve udělal se skladbami jako Don’t Cry od Lil Wayne a XXXTentacion.

  co se stalo podvodníkům show
 • No tak

  Spolu se svým producentem v rýmu Keyz si Ayo zajistil svoji vůbec první skladbu číslo 1 koprodukcí Cardi B a hitu WAP Megan Thee Stallion. Kontroverzní skladba, kterou spolu také napsali, překonal rekord pro nejvíce streamů za týden (93 milionů) a byla to řeč médií všude od Twitteru po CNN. Mluvte o kulturním dopadu.

 • Drž hubu

  Rekord Lil Mosey, který se cítí dobře Blueberry Faygo se stal novým školním úklidem a kuchařka sponka. Kývnutí na jeho bublinkovou produkci, která ochutnává zrychlenou verzi klasiky My, My, My od Johnnyho Gilla, lze věnovat vlastnímu Seattlovi Callanovi. Pouze několik písní si i po úniku našlo velký úspěch a musí být že je dobré to udělat, jako to udělala tato top 10 hitparád po zasažení sítí netěsnostmi před oficiálním příjezdem v lednu 2020.

 • Brandon Finessin

  Lil Uzi Vert nasadil Philly návrhem producenta Brandona Finessina, aby vytvořil beaty pro Uziho druhé album, Věčný útok . Díky koprodukci nahrávek jako Baby Pluto, Lo Mein a Futsal Shuffle 2020, navíc k dalším kreditům na kazetě Future a Uzi, Pluto x Baby Pluto , Brandon Finessin nashromáždil dostatek pozoruhodného materiálu, aby mohl chodit a mluvit, jako by byl v nejlepších letech. Zatím je neporažený, pokud jde o jeho historii na vosku.

 • Charlie hezký

  Po tragické smrti Juice Wrld v prosinci loňského roku první posmrtný singl jeho majetek je spravedlivý. Skladba na kytaru zahrnuje produkci Nicka Mira a Charlie Handsome, kteří dříve spolupracovali se všemi od Ariany Grande po Kodak Black. Píseň hitparády Billboard Hot 100 je průkopníkem v řadě dalších kvalitních singlů Juice Charlie tag spojených s Rexem Kudem jako Up Up and Away a Life’s A Mess s asistencí Halsey.

 • OZ

  OZ letos držel většinu Drakeových kapek. Rok 2020 zahájil půjčováním svých 'jednoduchý' stylistika na Život je dobrý po boku Ambezzy a D. Hilla. A nejdůležitější Tik tak píseň Toosie Slide, “která na platformě vyvolala více než 6 miliard video výtvorů. I s těmi významnými výhrami pod opaskem pokračovalo OZ v koprodukci aux-cord drahokamů Drizzyho a DJ Khaleda Řecko a Popstar, stejně jako Drakeovy vlastní ztráty a „Time Flies“ - druhý z nich OZ zvládl sám.

 • Taz Taylor

  Zakladatel internetových peněz, Taz Taylor, letos udělal spoustu hluku tím, že se postavil vedle nejslibnějších nováčků rapové hry. Taz má dlouhý seznam nahrávek, na které dohlíží nebo je koproducentem pro umělce jako Trippie Redd (Fuck Love), Rich The Kid (Plug Walk) a YK Osiris (Worth It). Letos spolupracoval s The Kid Laroi, Lil Tecca, 24kGoldn, Iann Dior a Ty Fontaine na debutovém albu Internet Money, B4 Bouře . Nejoblíbenější písní tohoto roku je Lemonade s Donem Toliverem, Navem a Gunnou, která vyvrcholila na 6. místě v žebříčku Billboard Hot 100 a je streamovací smečkou s více než 413 miliony streamů. Taz tuto nahrávku koprodukoval s Nickem Mirou, Alecem Wigdahlem, E-Trou a Pharaoh Vice.

 • Oddíl 8

  Země byla letos v létě nakloněná kvůli protesty pramenící ze systematického rasismu a policejní brutality. Lil Baby byla jednou z prvních umělkyň, které vydávaly hudbu zaměřenou na způsoby, jakými policisté zacházejí s černochy a muži v Americe Větší obrázek, produkoval Noah Pettigrew a sekce 8. The Nominace na cenu Grammy píseň se stala zvukem hnutí. To byla nepochybně jedna z největších písní léta, stejně jako skladba „We Paid“ od Baby a 42 Dugg, kterou také produkovala sekce 8.

 • Ambezza

  Je pravděpodobné, že předtím, než koronavirus letos udržel lidi v karanténě, jste vyrazili na scénu, rozsvítili se a křičeli texty na Drake and Future’s Život je dobrý. Ambezza, poněkud záhadný skladatel beatů, koprodukci dvoudílného petardy. Svou přítomnost dal najevo také tím, že nabídl pomocnou ruku na 42 Dugg a Marshmello Baggin, Lil Keed Kiss Em Peace a Young Thug a Chris Brown pomohli mi dýchat s budoucností.

 • 30 roč

  Pokračuje životopis, který zahrnuje koprodukci King’s Dead Jay Rock, K. Dot, Future a James Blake, Bartier Cardi od Cardi B a The Box od Roddyho Ricche se v průběhu let 30 Roc prosadil jako hvězdný produkční architekt. Mezi jeho zázraky v roce 2020 patří asistenční kredity ve filmech Jumpin Out The Face od Lil Mosey, Mike WiLL Made-It What What Speed ​​Bout? představovat Nicki Minaj a YoungBoy Never Broke Again a Lil Yachty a Tierra Whack s T.D představovat A $ AP Rocky a Tyler, The Creator, abychom jmenovali alespoň některé. Všechny facky.

 • Teddy Walton

  Teddy Walton v posledních několika letech zdokonaluje své dovednosti a spolupracuje s umělci jako Bryson Tiller a Kendrick Lamar. V letošním roce se opět dostal na vyšší úroveň a získal koprodukční kredity za hudbu vyloženou Kanyem Westem ( Umýt nás v krvi ), Big Sean (Harder Than My Demons) a Travis Scott ( Franšíza ). Ten zaznamenal Walton ještě další rekord číslo jedna, po Drake a Chris Brown Žádné pokyny z loňského roku.

 • Oogie Mane

  Fruity Loops přijít nikdy chutnalo tak sladce pro lidi jako Oogie Mane. V roce 2012 byl jedním z aspirujících producentů využívajících k vytvoření svého zvuku průkopnickou technologii. V jeho koprodukci pro skladby jako Myron od Lil Uzi Vert, Lotus a Baby Keem Hooligan lze s jistotou říci, že producent chovaný Philly našel to, co funguje nejlépe.

 • KBeaZy

  Poté, co se prosadil spoluprací s renomovanými jmény jako Juice Wrld („Made It Work“), Roddy Ricch („Feed Tha Streets 2 Intro“) a Chief Keef („I Need More“), KBeaZy letos podnikla další krok s jeho služby na 24kGoldn a náladě Ianna Diora, koprodukci s Omerem Fedim a Blakem Slatkinem. Jakmile se píseň vyšplhala na první místo Billboard Hot 100, KBeaZy se stala nejmladším producentem v historii hitparády Billboard, aby dosáhla tohoto statusu. Chlubil se svou všestranností a získal další kredity za Kehlaniho „Toxic“ a Lil Wayne „Drag“ Em.

 • Chase B

  Pokud jste nevěděli, DJ Chase B Travise Scotta se také zdvojnásobuje jako interní producent kolektivu Jackboys. Při přehrávání hudby v rozhlasovém pořadu .Wav, kterého je hostitelem, naznačil budoucí projekt spolupráce s La Flame. Mezitím však Travis dlouholetý přítel strávil rok 2020 prokazováním toho, jak může tento projekt znít, koprodukcí v písni Franchise Billboard Hot 100 č. 1 s Franchise představující Young Thug a M.I.A. Koprodukoval také na vlastní skladbě Cafeteria s Donem Toliverem a Gunnou.

 • Keyz

  Keyz udělal svůj čas ve hře obrovský skok vpřed na grafech Billboard. Se svým komplicem Ayo se duo vytvářející rytmy nejvýrazněji dostalo na první místo Billboard Hot 100 s produkcí na Cardi B a best-of-a-record WAP Megan Thee Stallion. Kromě toho se také zabývali Jadakissem Ignáce („Need Your Best“) a společnost Bryson Tiller Trapsoul deluxe („Self Righteous“) letos.

 • Mike to zvládne

  Každý úder, který vytvořil Mike WiLL Made-It v tomto roce, dokazuje, že se s věkem zlepšuje. Jeho statistický list pro rok 2020 zahrnuje špičkovou koprodukci na filmech Lil Yachty a Future 'Pardon Me, Big Sean' Harder Than My Demons 'a Gunna' Dollaz On My Head s Young Thug . Žádné další písně nejsou potřeba, aby se prokázalo, že tento muž stále má sílu přimět lidi, aby se zvedli ze sedadel rychlým pohybem několika kláves.

 • Tyson Trax

  Po celá léta jste slyšeli rytmický design Tysona Traxe, známého také jako Dr. Luke, na tratích jako Juicy od Doja Cat a Pills N Potions od Nicki Minaj. Letos v létě pomohl oběma rapperům zapsat se do historie za to, že mají první Č. 1 na vývěsní tabuli Hot 100 dvěma ženskými akty, díky jejich spolupráci Say So (Remix). Kromě tohoto velkého výkonu formuloval s Chopsquad DJ DNA pro DaBaby 'Blind a Juice Wrld' Wishing Well '.

 • G. Ry

  Tajná zbraň OVO G. Ry letos rozšířil svoji hip-hopovou síť o asistenční kredity za úsilí od Bennyho řezníka („Legenda“), Conway The Machine („Fear of God“), Jay Electronica („The Blinding“) a Nas ('Full Circle'). On také hrál klíčovou roli v přinášení Big Seana Detroit 2 standouts Páteční noc Cypher a 'Hluboká úcta' na povrch. Jeho největším ohniskem ze všech je koprodukce Drake a Lil Durk Nominace na cenu Grammy dráha 'Směj se, plač později.'

 • Nick Mira

  Nick Mira měl ještě další významný rok. Získal koprodukční kredity na hrstce posmrtně vydaných singlů Juice Wrld, které zahrnují „Righteous“ ‚Tell Me U Luv Me ' s Trippie Redd, „Fighting Demons“ a The Weeknd 'Usměj se.' Když se s ním nespolupracoval Produkce stupně A nebo načerpat beaty na debutovém albu Internet Money, B4 Bouře , umístil se vedle více jedinečných hlasů v rapu jako Rico Nasty pro 'Lightening' a 6lack pro 'Float.'

 • Udělejte si výlet

  Denzel Baptiste a David Biral prosperovali jako dynamické produkční duo Take a Daytrip od té doby, co vstoupili do hry. Take A Daytrip zvítězil tím, že byl vybrán jako dva z producentů, kteří pomohli zorganizovat Travise Scotta a skladbu Kid Cudi číslo 1, aby sledovali jejich předchozí úspěch, který zahrnuje skladby jako Panini od Lil Nas X a Mo Bamba od Shecka Wese. Skotové, Big Seanovi vlci s Post Malonem a posmrtně vydaná skladba Juice Wrld Bad Bad.

 • Dot Da Genius

  Devětkrát z deseti najdete Dot Da Genius, kamkoli nakouknete Kid Cudi. Den 'N' Producent Nite pomáhal filmu „Muž na Měsíci“ s letošním návratem k sólové hudbě po dvouleté přestávce. Dot má koprodukci na Cudiho vůdci delikventů, spojil se s J Gramm pro Eminem s pomocí The Adventures of Moon Man & Slim Shady, a ve spojení s Mikem Deanem, Plain Pat a Take A Daytrip for the Pokud soundbite Skotové s Travisem Scottem. Druhá skladba debutovala na vrcholu Billboard Hot 100.

 • Plain Pat

  Plain Pat, časný manažer Kanye West a Kid Cudi, si za ta léta vstoupil více do své produkční tašky. Jansport letos zahrnuje koprodukci na Drakea Štír vyhození Deep Pockets and The Scotts ' eponymní píseň, díky níž získal Kid Cudi vůbec první píseň Billboard Hot 100 č. 1 a Travis třetí za Sicko Mode a Nejvyšší v místnosti.

 • Omer Fedi

  Omer Fedi se v hitparádách Billboard v roce 2020 opravdu zútulnil. Multitalentovaný skladatel a producent získal chvályhodná práva na koprodukci písně Billboard Hot 100 č. 1: Mood by 2020 XXL Nováček 24kGoldn a Iann Dior. V souhrnu s tím mu jeho pomoc při tvorbě The Kid Laroi a Juice Wrld 'Go' dala další obrovský streamovací hit, který na Spotify získal více než 154 milionů streamů.

 • D.A Got That Dope

  Platinové plakety jsou nyní v zásadě požadavkem pro D.A. Got That Dope. Poté, co si pod opasek vysadil obrovské rekordy, jako je Chris Brown a Drake's Privacy, Kodak Black's ZeZe a Tyga's Taste, vytvořil prostor pro přidání dalších několika v roce 2020. Již ze seznamu vyjmul certifikace pro koprodukci na monstrózní píseň Godzilla od Eminema a Juice Wrlda, a jako celek pocta G Herbo padlým s PTSD v podání Lil Uzi Vert, Juice a Chance The Rapper. Nyní čeká další s Megan Thee Stallion a dosud nejjednodušší skladbou DaBaby Cry Baby.

 • Hořčice

  Tento rok nebyl Mustardův nejhlasitější nebo zdaleka dosud nejlepší, ale jeho energie byla stále zásadním způsobem cítit na skladbách jako West Coast Shit od Pop Smoke (koprodukci s Bongo) Freak od Tygy a Megan Thee Stallion ( v koprodukci s Pliznaya) a YU Mad od Wiz Khalifa (v koprodukci s Larrym Jayym). Uchovávání věcí v rodině, Mustard také pozoruhodně dostal popping s jeho přítelem jednoho dne pro Ty Dolla $ ign 's horkovzdušný rock Real Life představovat Roddy Ricch.

 • ChopsquadDJ

  Chopsquad DJ vryl své jméno do slavné chicagské historie hip-hopu díky spolupráci s umělci jako Chief Keef (I Just Wanna) a Lil Durk (No Standards). V letošním roce udržel energii konzistentní tím, že získal koprodukční kredit na hře Wishing Well od Juice Wrld a zvládl celý rytmický design vyprávěcího skvostu Kinga Von To O. Chopsquad byl také u kormidla Vonových písní Armed & Nebezpečný, mimo jiné „GTA“, „Demon“ a „Waynův příběh“. Dokonce vytvořil beaty pro NLE Choppa’s Od tmy ke světlu EP („Body Catchers“) a Trippie Redd’s Pegas album („No Honorable Mention“).

 • Hitmaka

  Hitmaka má za sebou jeden z nejúspěšnějších rebrandingových příběhů v historii hip-hopu. Dříve známý jako Yung Berg, ochutnávač vzorků strávil rok 2020 tím, co umí nejlépe: znovuobjevil starší drahokamy na tratích jako T.I. Moon Juice - použitým vzorkem je Tha Eastsidaz a Butch Cassidy’s G'd Up. Ačkoli je ve hře již desítky let, producent z města Chíču také letos pracoval s nováčky rapu, jako je Mulatto pro Off Top s 42 Dugg. A Tyla Yaweh na DaBaby asistované Stuntin ‘On You.

 • Murda Beatz

  Producentský štítek Murdy Beatzové je slyšet na písních téměř stejně často jako 808. léta. V posledních 365 dnech zaneprázdněný stavitel beatů umístil své rozsáhlé rytmy na dvojité platinové album Lil Baby Můj tah ('Forget That' v koprodukci s Tyler Armes a 'How'), PartyNextDoor Partymobil („Turn Up“, „Nothing Less“ a „Another Day“ - vše v koprodukci s Cardiakem) a nejnovější album Ty Dolla $ ign Díky Ty Dolla $ ign ('Tyrone 2021,' created along with Ty). Jeho neomezená koprodukce byla také zapůjčena filmům Polo G's Beautiful Pain (Losin My Mind), „Mulatto's City Girls“ uváděným „In‘ n ’Out“ a Arianě Grande „Motive“ s Doja Cat.

 • Hrabě v rytmu

  Jako jeden z Kontrola kvality Nejtalentovanější producenti, kteří mají skladby jako City Girls Hra Ear Up spojená s jeho jménem strávila Earl on the Beat 2020 ve stejném čase. Producent chovaný v Atlantě vytvořil rytmus pro útěkovou píseň Lil Keedové Wavy, bankovní účet Oprah's Lil Yachty s Drakeem a DaBaby a City Girls ‘That Old Man s Quay Global. Nemluvě o tom, že jeho slyšitelný zvuk byl přes sedm písní Yachty's Lil Boat 3 .

 • Pi’erre Bourne

  Všichni jsme byli svědky toho, jak se Piere Bourne může bez námahy odrazit mezi rapem a produkcí. Kromě toho, že upustil od jeho luxusní verze Život Pí V letošním roce je Pi'erre také zodpovědný za sestavení ohřívače Pain 1993 s autorádiem Drake a Playboi Carti. 27letý producent také zářil produkcí na nejlepších skladbách Lil Uzi Vert pro rok 2020, včetně skladeb „Yessirskiii“ s 21 Savage, „Money Spread“, „Bean (Kobe)“ a „Wassup“.

 • Kenny Beats

  Kromě toho, že každých pár měsíců na Twitteru pro lidi, kteří používají jeho jméno ve slovní asociační hře, má Kenny Beats plné ruce práce s rytmy. Zvuky, které spoluvytvářel - slyšel ve filmech Fivio Foreign a Polo G's Bop It, Smino a JID Baguetti a Headie One FU Pay Me - všechny překonaly hloubku, která ukazuje, proč byl v roce 2019 jedním z největších producentů rapu. jeho činy v roce 2020 je evidentní, že je stále dobrý pro výrobu klepadel.

 • Blake Slatkin

  Blake Slatkin, který je svým způsobem strunovým bohem, se proslavil přidáním vlastností akustické kytary do skladeb od Rod Wave (Chip on My Shoulder), Lil Tecca (Miss Me) a samozřejmě 2kGoldn a Iann. Dior („Nálada“). Dodnes musí být poslední skladba Billboard Hot 100 písně č. 1 v tomto bodě protiprávně vytlačena z první pětky - je tam doposud šest týdnů roku. Slatkin se zaneprázdnil také produkcemi Lil Bibby Grade A Productions a společně produkoval další nahrávky pro Juice Wrld (Bad Energy) a The Kid Laroi (Without You).

 • Keithova ruka

  Pokud jde o produkci, Tay Keith nechybí. V letošním roce producent chovaný v Memphisu rozšířil svůj talent na umělce jako Lil Nas X pro 'Holiday' (koprodukci s Take A Daytrip), film Megan Thee Stallion s Lilem Durkem a Blac Youngsta I Met Tay Keith First představovat Moneybagg Yo a Lil Baby. On také sloužil rytmu pro Lil Baby's Commercial představovat Lil Uzi Vert. Jeden z jeho nejlepších beatů roku přichází po boku Mike WiLL Made-It opět pro Polo G’s 'Go Stupid s NLE Choppa a Stinna 4 Vegas. Tlukot je přesně takový.

 • Bodlák

  I poté, co pracoval s největšími jmény hry (Drake, Travis Scott a Kendrick Lamar), producent rapperů, který se stal producentem, stále drží ve svém děla řadu nápadů. Letos pomohl porazit Drizzyho nominaci na cenu Grammy, Certifikovaný milenec skladba alba Laugh Now Cry Later with Lil Durk. Zdvojnásobil se také s oběma umělci a koprodukoval Drizzy’s Landed a Durkio’s Street Prayer. Volal se celý projekt spolupráce s Larry June Plavba po USA byl také propuštěn.

 • Rogét Chahayed

  Před letošním rokem byl Big Sean na velké rapové přestávce. Rok 2020 znamenal pro návrat detroitského rappera čas na návrat a jedním z jeho prvních singlů roku byl Nipsey Hussle, který se jmenoval Deep Reverence. Části opojného rytmu lze ocenit tím, že kývnete na stejného muže, který také pomohl vytvořit Ceny Lil Uzi Vert a Drake's Laugh Now Cry Later: Rogét Chahayed.

 • 808 Melo

  Zdánlivě byla hudba procvičování v roce 2020 větší než kdykoli předtím všichni poskakují na vlně . Díky vzestupu brooklynského vzestupu a vytváření palebné síly u předchozích písní, jako jsou Pop Smoke's Dior a Welcome to the Party, bylo 808 Melo prozkoumáno, aby vytvořilo většinu popového posmrtného debutového alba, Shoot for the Stars Zaměřte se na Měsíc , který získal první místo na vývěsní tabuli 200. V posmrtném vydání jsou umístěny dva z největších a nejlepších výtvorů Melo doposud, s koprodukčními počiny na The Woo s 50 Cent a Roddy Ricch a Aim For The Moon s Quavem.

 • Marshmello

  Maskovaný DJ Marshmello se úspěšně spojil do světa hip-hopu znovu v roce 2020. Tajemný producent upustil od dvou k sobě Billboard Hot 100 top 10 skladeb s pozdní Juice Wrld (Come & Go a Hate The Other Side představovat Polo G a The Kid Laroi, které přistáli na č. 7), které oba sloužily jako masivní singly pro posmrtné album Juice, Legendy neumírají . S melodickým, elektrickým základem těžkým na strunách debutoval Come & Go na 2. místě v žebříčku Hot 100, přičemž Lucid Dreams se shodoval s Juice vůbec nejvyšší hitparádou.

 • Buddah Bless

  Vidět, jak vytváří hudbu od svých 12 let, nazvat Buddah Bless dobře kořeněným veterinářem, by bylo podceňováním. Téměř třicetiletý producent se postupem času ve světě, kde se věci mohou snadno obrátit, ve skutečnosti posiluje. Letos udržel beaty (otevřenou ruku) s Migosem a YoungBoyem Never Broke Again's Need It, Pop Smoke's Snitching, koprodukci s Seth The Chef, Future a Million Dollar Play od Lil Uzi Vert vytvořené Zaytovenem a Shots Fired by Hřebec Megan Thee.

 • LilJuMadeDaBeat

  LilJuMadeTheBeat dostane první tiket v řadě, kdykoli začne Megan Thee Stallion zkoumat producenty. U dvou z jejích největších letošních písní (Captain Hook a nově vydané Body) je na zakázku nezhotovil nikdo jiný než kreativní producentka z Dallasu, kterou vlastní Lil Ju. Jako muže, který dříve sestavil produkci Meg's Cash Shit s DaBaby a Big Ole Freak, můžeme s jistotou říci, že s Megan jsou vážně silou, se kterou je třeba počítat. On žil až do humbuku tento rok.

 • Jižní strana

  808 Mafiánský spoluzakladatel Southside zatím neopustil nohu z plynu. V roce 2020 položil základy pro umělce jako 42 Dugg („Been Turnt“), City Girls („Pussy Talk“), Future („Ridin Strikers“, koprodukční s CuBeatz, VOU a ATL Jacob) a Drake ( 'D4L' s Young Thug and Future). Produkoval dokonce po boku Marshmella („They Thru This Before“ s Giggsem a Saint Jhnem), čímž dodal svému již tak skvělému repertoáru větší univerzálnost.

 • Rozbijte Davida

  Smash David z Miami zahájil horký rok uvedením do života skladby The Sick od Rich The Kid, kterou uvedla DaBaby, koprodukci s 1Mind, a Not Sorry s Nicki Minaj. Předvedl svou schopnost vytvořit rytmus jakékoli formy a pokračoval v koprodukci alba „My Window“ YoungBoy Never Broke Again s Lil Waynem, filmu „No Ceiling“ od Deja Loafa s Gunnou a filmu „Sexual“ Davea Easta. představovat Chris Brown. Díky mnoha studiovým sezením byl tento rok aktivní a prosperující.

Podívejte se na nejlepší hip-hopové projekty roku 2020

jaký rapper má nejvíce písní