Zde jsou nejlepší hip-hopové soubory GIF všech dob, které vám pomohou dostat se na sociální sítě

V tomto okamžiku, pokud existuje emoce, kterou můžete zažít, existuje hip-hopový GIF, který můžete použít k jejímu vyjádření. Shromážděné z hudebních videí, rapových bitev, nejasných televizních vystoupení a dalších, rapper GIF byly použity k vyjádření všeho od podráždění až po zábavu napříč sociálními médii.

Pokud zjistíte, že někdo říká něco matoucího nebo zjevně směšného, ​​můžete vytáhnout GIF Waka Flocka Flame 'OK'. Pokud si všimnete někoho, kdo dělá nebo říká něco, do čeho byste se neodvážili zapojit, protože je to hloupé, můžete se GIF 50 Cent smát a uhánět v autě. Drobné chování může být vaším spojencem, což znamená, že GIF toho, že Cardi B sedí u soudu u hry NBA s popcornem v ruce, je vaším úkolem. Máte nápad.V průběhu let byly tyto rapové GIFy tak konstantní a tak rozmanité, že se staly jejich vlastní podmnožinou našeho jazyka i popkulturního zeitgeistu. Výsledkem je, že jste pravděpodobně nikdy nepřemýšleli o tom, odkud nebo kdy přesně pochází GIF. Většina z nich pochází z věcí, kterým jste nikdy nevěnovali pozornost. Zbytek patří hudebním videím, populárním rozhovorům a filmům. Téměř všichni dostanou používá se pro memy v jednom či druhém bodě.Ať už jsou to obskurní rozhovory nebo váš oblíbený film v hlavní roli s rapperem, je pravděpodobné, že jste použili alespoň několik souborů GIF a při tom jste se trochu zasmáli. Nyní je čas podívat se na příběhy za nimi.

Dnes, XXL se podívá na 15 nejlepších hip-hopových GIF všech dob. Podívejte se na níže uvedený seznam, abyste zjistili, zda váš oblíbený rapový GIF udělal cut. • Nechtěli jsme to vidět

  Jay-Z

  Jay-Z se nevědomky stmelil jako budoucí legenda GIF svým videem „Give It 2 ​​Me“ v roce 2000. GIF, který pochází z Hov, který vstupuje do koupelny na domácí párty, jen aby se rychle odvrátil poté, co viděl něco nepříjemného, ​​si zvykne komunikovat veselý stupeň nepohodlí. V podstatě: „Ano, kvůli tomu nejsem.“

  přes GIPHY

 • Jízda se smíchem

  50 Cent

  V roce 2009 se 50 Cent zasmál, když vyrazil nitkou a zanechal chromého v prachu. Ten okamžik se odehrál v epizodě HBO Entourage , a od té doby byl transformován do GIF navrženého tak, aby příjemce věděl, že jste pobaveni, ale nepůsobíte dojmem. Je to jako méně zoufalá a odmítavější verze GIF Hov 'Give It 2 ​​Me'. • 'Senzační'

  Budoucnost

  Kdykoli chce někdo zdokumentovat něco, co je super zábavné nebo ironické, budoucí „senzační“ GIF je obvykle dobrá volba. Hendrix ve videoklipu houpal červenou čepičku, stíny a oslepující úsměv a při pohledu na kameru říká slovo „senzační“. Okamžik pochází z rozhovoru Nardwuar z roku 2014, kdy se zeptal rappera na chuť obyčejného tvarohového koláče. Ve skutečnosti otázka týkající se tvarohového koláče vedla k narození dalšího kus webové ikonografie.

 • Je to Bop ... Možná

  Jay-Z

  Jay-Z ruší, ale nevypadá to, že by mu to bylo tak příjemné. To je podstata toho, proč je tento GIF, který vychází z koncertu skupiny Coldplay z roku 2008, kterého se zúčastnil Hov, klasický. V průběhu doby lidé používali GIF jako virtuální plakát pro okamžiky, kdy se snaží něčím vibrovat, ale nejsou si jisti, že mohou.

 • Pokrčte to

  Kanye West

  Když 13. září 2009 Kanye West neslavně přerušil přijímací projev Taylora Swifta na udílení cen MTV Video Music Awards 2009, stal se jedním z prvních memů na světě. Také vytvořil dokonalý materiál GIF, když pokrčil rameny, když řekl, že si Taylor nezaslouží trofej za nejlepší ženské video. Vyhoďte tohle na sociální média, když vám to opravdu není jedno.

 • Když to říkáš

  Domýšlivý

  Conceited nikdy neplánoval, že bude GIF krmivem, ale někdy to tak chodí. Během několika posledních let byl klip bitvy z roku 2009 představovaný Conceitedem a Jessem Jamesem jedním z nejčastěji používaných souborů GIF na internetu. V klipu Conceited reaguje na jednoho z Jamesových pruhy našpulením rtů, zvednutím obočí a posunutím očí ve směru kamery. Přiblížení v tomto přesném okamžiku zdůrazňuje pohled, který říká: „O tom nevím.“

 • OK

  Plamen Waka Flocka

  Waka Flocka Flame se cítil trochu vyplazený, když se asi před osmi lety stal jedním z nejznámějších GIFů rapu. V rozhovoru pro video, které udělal s Noiseyem v roce 2012, rapper četl jeden zvlášť bizarní komentář fanoušků na YouTube, který obsahoval poznámku, že s ním chtějí provádět orální sex. Waka obrátí oči v každém směru, zvedne obočí a zdánlivě uzavře mír, než začne procházet dalším komentářem, a v tomto procesu vytvoří symbol pro každého, kdo je skutečně zmatený.

  přes GIPHY

 • 'Kačer?!'

  Soulja Boy

  Soulja Boy nedůvěřivě zakřičel Drakea jméno, když Power 105.1 Snídaňový klub vychoval během rozhovoru torontského rappera. Okamžik těsně před tím - když vstane a odejde - byl vytvořen do GIF, který znamená, že je čas jít a máte dost.

  přes GIPHY

 • Handrub

  Birdman

  Pokud jste Twitter používali dostatečně často, máte velkou šanci, že jste použili GIF Birdman handrub GIF pro časy, kdy jste spikli. Klip, který obsahuje záběry Birdmana, jak si třel ruce, když hleděl na vzducholoď The World Is Yours, pochází z videa k singlu Lil Wayne z roku 2004 „Get Your Shine On“.

 • Potlesk ukazující schválení

  Kačer

  V průběhu let se Drake postupně proměnil v jednoho z nejzávažnějších fanoušků basketbalu celebrit v celém hip-hopu. V roce 2015 jeho fandom vedl k GIF na věky, když najednou povstal a agresivně tleskal během zápasu Toronto Raptors proti Philadelphii 76ers. Lidé od té doby používají výsledný GIF jako způsob, jak tleskat, obvykle ironicky. Děkuji 6ix Bože.

 • Epické pohledy dolů

  Diddy

  Asi před dvěma lety Čtyři soutěžící Elijah Connor předvedl představení, na které hostitelé pro soutěžní reality show nebyli příliš ohromeni. Mezi nimi byl i Diddy. V možném pokusu přesvědčit Diddyho, aby mu dal další šanci, Connor začal toužebně zírat na Diddyho po velmi nepříjemných 30 sekund. Bohužel nic jiného než veselé GIFy přišel z té výměny a Connor byl odmítnut. GIF se obecně používá k symbolizaci někoho jiného, ​​kdo chce něco od někoho, kdo to není ochotný dovolit.

 • Courtside Chillin '

  Cardi B.

  Cardi B byla vyvěšena u soudu v roce 2018 ve hře NBA All-Star, když její 21 singl „Savage-Assisted“ „Bartier Cardi“ začal hrát přes reproduktory. Přirozeně začala tápat za zvuků trati a s pytlem popcornu v ruce vytvářela dojem, že si show někdo užije víc než trochu. Fanoušci používají výsledný GIF k ozvěně tohoto sentimentu.

 • Rameno Shimmy

  Lil Uzi Vert

  Lil Uzi Vert se nikdy nebál pobavit a někdy to udělal tancem. Téměř tři roky předtím, než debutoval ve Futsal Shuffle, Uzi uvolnil svůj podpisový shimmy. Při přijímání trofeje pro Píseň léta na MTV Video Music Awards 2017 udělal ramenní shimmy a stal se v tomto procesu populárním GIF. Lidé obvykle používají tento GIF k oslavě skvělé zprávy.

 • State of Shock

  Gucci Mane

  Během vystoupení na Power 105.1 v roce 2016 Snídaňový klub , Gucci Mane tvrdil, že hostitelka Angela Yee se o něj kdysi sexuálně zajímala. Když tolik popírala, v tváři se mu objevil šokovaný výraz, když se chystal tleskat. Tento okamžik byl nyní použit k označení šoku a zmatku na internetu.

 • Smíšené pocity

  Kanye West

  O Kanye Westovi je známo, že má úsměv obrácený vzhůru nohama, ale obvykle je to jeho vlastní práce. Během účasti ve hře 4 finále NBA 2015 mezi Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers se Yeezy krátce uvolnil úsměv. Jakmile ho však kamery zachytily, okamžitě se zamračil. GIF byl použit k ukázání někoho, kdo je zpočátku šťastný, ale rychle se dozví nevýhodu některých novinek.

Podívejte se na The Many Times Rappers Účty sociálních médií byly pozastaveny