Tady je 50 překvapivých faktů o ročníku 2016 XXL prváku

Nyní už znáte 21 členů Savage, Kodak Black, Lil Uzi Vert, Lil Dicky, Dave East, Denzel Curry, Desiigner, G Herbo, Lil Yachty a Anderson. Paak jako členové 2016 XXL Třída prváka. Ale jak dobře znáte jejich příběhy?

Ve věku hvězdy přes noc může být snadné přečíst méně známé informace o vašich oblíbených umělcích, i když jsou to docela formativní věci. Například jste pravděpodobně netušili, že Lil Dicky a Dave East se ve skutečnosti potkali celé desetiletí předtím, než dostali jméno 2016 XXL Prváci, nebo že Lil Uzi Vert byl jednou ve skupině se jménem podle jeho rodného města Philadelphie. Kodak Black také býval ve skupině a jedna z jeho prvních písní zní mnohem podobně Kidz Bop než cokoli z jeho Umírá žít album.Jinde ve štěrbinách nováčků přicházejí příběhy o příbězích o pracovních příležitostech 2016, které prváci drželi, než je udělali velkými. Lil Yachty pracoval v řetězci rychlého občerstvení, než se natáhl na obal prvního ročníku 2016, zatímco Anderson .Paak držel věci při práci na farmě a poté jako záložní bubeník bývalého Americký idol soutěžící.To jsou jen některé pochoutky o umělcích, kteří se stali těmi z největších, které svět rapu nabízí. Ať už jsou certifikovanými komerčními superhvězdami nebo podzemními oddanými, všichni pocházejí odněkud a mají části svého života, o kterých jste pravděpodobně nic nevěděli.

Dnes, XXL zkoumá příběhy tím, že sleduje 50 faktů o roce 2016 XXL Třída prváka. Níže se dozvíte více o některých svých oblíbených prvácích.Podívejte se na 50 faktů o roce 2016 XXL Třída prváka