Zde je 45 překvapivých faktů o Andre 3000

André 3000 je pravděpodobně jednou z nejzáhadnějších postav hip-hopu. Jako polovina dua OutKast, oceněného Grammy, se Three Stacks stala důležitým a respektovaným hlasem v jižním rapu z Atlanty.

Narodil se André Lauren Benjamin, rapper ATL chytil fanoušky rapu pozornost s jeho nejvyšším tokem a naprostým magnetismem na hvězdných albech Kast, včetně ATLiens v roce 1996, Aquemini v roce 1998 a Stankonia v roce 2000.Ale až poté, co duo vydalo své fantastické dvojalbum, Speakerboxxx / The Love Below V roce 2003 byl André pro své hudební schopnosti více uznáván jako promyšlený textař i producent. Na Láska dole , André vyjadřuje svou zranitelnost, když zkoumá úskalí lásky a vztahů. V roce 2004 získalo toto album OutKast tři ceny Grammy: prestižní ocenění Album roku, Nejlepší rapové album a nejlepší městský / alternativní výkon za chytlavou skladbu Hey Ya!desiigner, lil dicky & anderson .paak 2016 xxl nováčků cypher

Poté, co se OutKast rozpadl kolem roku 2007, se André stal spíše renesančním mužem. Zabýval se hudební produkcí, herectvím a módním designem. Na produkci pracoval s rappery Kidem Cudim, Kanye Westem, Travisem Scottem a zpěvákem R&B Frankem Oceanem na jejich příslušných hudebních projektech.

Co se týče herectví, André se objevil na velké i malé obrazovce. Nedávno si zahrál v dramatickém seriálu AMC Odeslání odkudkoli . V módním světě společnost Three Stacks vyvinula v roce 2009 vlastní řadu oděvů s názvem Benjamin Bixby, připravenou kolekci konfekcí. V roce 2019 zahájil André svou vlastní kolekci tenisek s historickou obuví Tretorn.Je jasné, že André 3000 není jen rapper, ale kreativní člověk, který se nebojí prozkoumat svou individualitu v jakémkoli médiu. Na počest Andrého 3000, který 27. května slaví 45. narozeniny, XXL zdůrazňuje 45 faktů, které jste o rapperovi možná nevěděli.

Podívejte se na 45 faktů o André 3000