Zde je 30 nejpřednějších citátů od vašich oblíbených rapperů, které můžete použít ve svém životě

Žijeme v podivných dobách. Je velmi snadné, aby se lidé cítili skleslí, když čelíme nejisté budoucnosti uprostřed pandemie koronavirů. V těžkých dobách je však vždy dobré vyhledat radu od ostatních.

Během 47 let hip-hopu existovalo mnoho vlivných rapperů, kteří v jednom okamžiku svého života zažili několik velkých výzev a tragédií, ať už jde o obchod, hudbu nebo osobní život. Boj nejen přežili, ale také jim pomohl vytvořit smysluplné umělce.Pokud jde o Kendricka Lamara, rapper z Comptonu připustil, že dovolil svému egu, aby mu zabránilo nedůvěřovat lidem kolem sebe. „Každý přichází do tohoto oboru s myšlenkou, že se nechce někomu přiblížit, protože by vás mohl překonat,“ vysvětlil Forbes Časopis v roce 2016. „I když má podnikání své klady a zápory, jde o to, jak umět vyvážit obě strany, což má všechno společného s egem.“Před předčasnou smrtí Juice Wrld v prosinci 2019 řekl fanouškům na koncertě v australském Melbourne, aby se nikdy nevzdali svých snů. 'Chci vám říct, že vy všichni můžete v tomto životě dělat cokoli, do prdele, co chcete,' řekl návštěvníkům koncertů. „Ať už chceš být rapperem, hercem, lékařem nebo právníkem, ať už chceš být k čertu jakkoli, můžeš to udělat. Tak jděte tam, zapojte se do práce a udělejte ty sračky. “

Muž jako Diddy vždy povzbuzoval lidi, aby se stali podnikateli, protože nezávislost se rovná svobodě. 'Existuje určitá hrdost, která vychází z možnosti mít tuto nezávislost,' řekl Podnikatel časopis v roce 2016. „Být pro mě podnikatelem znamená víru v sebe sama a víru ve své sny a nezávislost a svobodu.“Citáty Kendricka, Juiceho a Diddyho jsou nejen aspirační, ale také inspirativní. A je tu ještě něco od některých vašich oblíbených rapperů. Podívejte se na plodné nabídky od 30 rapperů, které vám pomohou překonat tyto nejisté časy. Přečtěte si jejich moudrá slova níže.

Podívejte se na 30 skvělých nabídek od vašich oblíbených rapperů