Zde je 25 perfektně provedených přepínačů rytmu hip-hopu

{h1}

Hlavy skutečné hudby žijí a umožňují dobrý přepínač rytmu. To, jak jsou tyto odklony prováděny, je všechno. Ti, kteří mají menší nedostatky, žijí v myslích lidí jako obvykle zdarma, zejména fanoušci hip-hopu.

Většina fanoušků si pamatuje, že poprvé poslouchali píseň Famous z roku 2016 od Kanyeho Westa, která se rychle objevila jako one ‘Ye’s G.O.A.T. skladby díky rozpadu rytmu, když zazní zvuková skladba Sister Nancy z roku 1982 „Bam Bam“. Trať byla vylepšena téměř 10 různými producenty a slouží jako důkaz, že mít více sad rukou v banku není vždy špatná věc. Totéž lze říci o hitu Sicko Mode Travise Scotta a Drakea s diamantem z roku 2018, který poklepal na pět různých beatových architektů, aby jednu skladbu změnili na tři. Nebo trať Kendricka Lamara z roku 2017 „The Heart Part 4“, kterou lze připsat čtyřem příslušným producentům .Přechody produkční produkce mají také zvláštní místo v srdci hip-hopu. Existuje důvod, proč Meek Mill 2012 Dreams and Nightmares (Intro) je respektován jako jeden z nejlepších otvíráků v rapu. Podobně je tento pocit také důvodem, proč společnost Tee Grizzley’s První den ven, vydané v roce 2016, má stejný kulturní dopad.eminem diss na kulometu kelly

Některé rytmy jsou zmutovány tak, aby odpovídaly formám uváděného umělce, což dokládají skladby jako The Game z roku 2019 The Code s 21 Savage nebo A $ AP Rocky z roku 2015 Electric Body s L. Puffy ScHoolboy Q. U obou skladeb je přechod z bodu A do bodu B tak plynulý, že posluchač pohlédne dolů na svůj telefon, aby zjistil, zda se skladba změnila.

Bez ohledu na to, jak přijdou, dobrá změna výroby je všechno. Dnes dvojité písničky stranou, XXL reflektory tyto dokonale provedené transformace hip-hopového rytmu, které vás přenesou z jednoho zvuku do druhého. Zde je 25 perfektně provedených přepínačů rytmu hip-hopu. Můžete si je poslechnout níže. • 'The Heart Part 4'

  Kendrick Lamar

  Kendrick Lamar vyzval producenty Syk Sense, Axlfolie, DJ Dahi a The Alchemist, aby vytvořili vrtošivý rytmus své ódy z roku 2014 The Heart Part 4. Na pětiminutové písni K-Dot bobuje a proplétá se různými styly kompozice, které vycházejí z uklidňující vzorky duše k produkci řvoucí pasti. K posílení této písně se používá několik rytmů, ale vše je nepopiratelně soudržné a právě díky tomu je tato deska a její dynamické zvuky elitní.

 • 'Slavný'

  Kanye West Díky Rihanně

  2016 Kanye West Život Pabla střih alba Slavný obsahuje jeden z nejvíce ohnivých beatů v rapu. Obsáhlá produkce - přichycena 'Ye, Mike Dean, Havoc, Noah Goldstein, Charlie Heat, Hudson Mohawke, Plain Pat a Kuk Harrell - má několik vrstev, od strunného pozadí, které doprovází Rihannin sbor, až po sestru Nancy beat break around the two-minute that sample her song 'Bam Bam' and Nina Simone's 'Do What You Gotta Do. Všechny výše uvedené jsou prováděny bez problémů navzdory různým tempům a příchutím.

 • 'Elektrické tělo'

  A $ AP Rocky Díky ScHoolboy Q

  Nikdo nepopírá, že hudba A $ AP Rocky drží některé z nejlepších beatových přechodů v rapu. Vezměme si například skladbu Electric Body z roku 2015 s ScHoolboy Q, na druhém albu harlemského rappera, Na. Dlouho. Poslední. A $ AP . Spouštění rytmu vyrobeného v laně Hector Delgado s kombinací pokřivených klavírních kláves a jednoduchého bicích. Ale jak ScHoolboy zazvoní na sborovou povinnost, produkce se změní na něco mnohem melodičtějšího. V celé písni jsou přidávány nové zvuky, všechny správně zapadající pod stejný deštník. • 'First Day Out'

  Tričko Grizzley

  Porážku skladby First Day Out od Tee Grizzley z roku 2016 lze připsat vlastní producentce Detroitu Helluvě Beats. Deska, inspirovaná klasikou Dreams and Nightmares (Intro) Meek Mill, přechází od uklidňujících akordů až po rychlou palbu klíčové skladby, která vede k prudkému úderu rytmu. Tato píseň je velmi vyleštěným způsobem definicí přechodu z nuly na 100. A její dokonalé provedení je důvodem, proč patří mezi nejlepší vězeňské rapové skladby všech dob.

 • „Sicko Mode“

  Travis Scott Díky Drakeovi

  Travis Scott a Drakeův diamantový prodej roku 2018 zasáhli Sicko Mode jsou tři písně v jednom. Abychom dosáhli plynulých přechodů na této horské dráze rytmu, je v produkčním banku pět sad rukou, včetně her Hit-Boy, OZ, Tay Keith, Cubeatz a Rogét Chahayed. S takovým hvězdným týmem poskytují reakční rytmické spínače jeden z nejlepších okamžiků při prvním poslechu Travise. Astroworld album. A dodnes jsou produkční ricochety jisté, že vás nadchnou, jak by mocná rapová píseň měla.

 • 'Track 6'

  Ty Dolla $ ign Díky Kanye Westovi, Andersonovi. Paakovi a Thundercatu

  Pro každý projekt Ty Dolla $ ign existuje píseň nebo dvě, které podporují kvalitu dobrého přechodu rytmu. Na jeho nejnovějším albu 2020 Díky Ty Dolla $ ign, The BoogzDaBeast, TY $ a Damn Jones! -produced beat for Track 6 featuring Kanye West, Anderson .Paak and Thundercat goes from rap & B vibes to a rock-centric one, led with a primary electric guitar progression midway. I když obě strany mohou samostatně fungovat jako singly, změna je tak plynulá, že se ani necítí jako rytmické přepínače.

 • 'Kód'

  Hra s 21 Savage

  Track The 21's Savage-assisted The Code, který dorazil v roce 2019, začíná andělským oduševnělým vzorkem, ale jakmile přijde 21. díl, získá rytmický rytmus Prince, Tec Beatz, Big Duke a Titus E Johnson nový tvar. Aby se přizpůsobil pouličnímu stylu atlantského rappera, rytmus se mění kolem tříminutové značky s inspirací pasti, která zní jako něco přímo z jeho Savage Mode album. Práce s vybraným umělcem nemá nic jiného než pozitivní účinky, jak můžete slyšet na tomto.

 • 'Flex'

  Playboi Carti představovat Leven Kali

  Prostorný Kasim Got Juice a J. Cash Beats vytvořený rytmus skladby Flex od Playboi Carti z roku 2017 vás uvedou do světa snů. Produkční přechod vytvořený, který doprovází část Levena Kaliho, má polibek šéfkuchaře působí tak, že jeho harmonie je transcendentní. Kolem dvouminutové známky ožívá mem Medvěda Pú, který opustil své tělo, jak píseň zpomaluje a přebírá další přechod. To je důvod, proč je to stále jeden z Cartiho nejlepší písničky ve svém katalogu.

 • 'Koksová'

  Goldlink Díky Pusha-T

  Jako jeden z nejvíce podceňovaných záznamů na tomto seznamu nabízí Goldlink a Pusha-T 2019 collab Cokewhite nedotčené přepínání rytmu mezi Pushovou částí a rapperovými rýmy Crew. Těsně nad minutovou hranicí používá trať vysoké struny, které urychlí rytmus. Pokud si pamatujete poslech prostřednictvím alba Goldlink 2019, Diaspora poprvé jste pravděpodobně pohlédli dolů, abyste zjistili, zda se skladba změnila po vyslechnutí tohoto přechodu. A to hovoří o bezchybné práci Fwdslxsh, Md $ a P2J pro položení základů.

 • „Falešná jména“

  Freddie Gibbs a Madlib

  Freddie Gibbs je dobrý pro vytvoření dobrého spínače rytmu, zvláště když má někoho, jako je Madlib, aby mu to přichytil. Jejich 2019 Bandana cut Fake Names má klasický přechod těsně před dvouminutovou značkou, díky které se váš obličej scvrká. Tato změna je typickým příkladem bumerangu mezi dvěma různými zvuky. S téměř 30 lety ve hře Madlib protáhl svou kořeněnou omáčku s touto.

 • „Statistiky“

  Baby Keem

  Statistiky skladby Baby Keem z roku 2019 vybuchují výstředním rytmem, který odpovídá jeho freestylovému toku. Ale jakmile se vám hlava začne chvilku hýbat, nový, elegantní zvuk je nafouknutý, než se vrátíte k původnímu pocitu. Díky produkci od samotného Keema a producentů Keanu Beats a Kal Banks je Stats přerušován měkkými klávesami klavíru. Vhodně se vrací zpět k vibraci těžké pasti, aby se záznam ukončil, a ve druhé polovině obsahuje nový rytmus.

 • 'Nikdy'

  J.I.D

  Pokud se zeptáte ulic nebo časové osy sociálních médií na nejlepší rytmické přepínače v rapu, je zaručeno, že více lidí odpoví písní J.I.D z roku 2016 písně Never. V polovině této výjimečné písně je výroba vytvořená Christo a dětinským majorem oddělena rekordním škrábancem, než se představí mnohem nápadnější protějšek, který je velmi silný. Je pozoruhodné, že zde je plavba hladká na cestě z bodu A do bodu B.

 • ‚Pojď přes '

  Kačer

  Pro tento seznam jsme mohli použít spoustu rytmických přepínačů zaměřených na Drakea, ale žádný z nich zcela neodpovídá památnému z roku 2013 Nic nebylo stejné album classic Come Thru. Trať na straně B připisovaná Drizzyho pravý výrobce 40 , je zahájeno rytmem středního tempa, ale jak skladba končí, rytmus je zpomalen a zkreslen, protože opakované slovo pomáhá zvýraznit zvuk. Stejně jako začátek Crew Love nebo rozpis Take Care, změna poskytuje jeden z nejlepších okamžiků, které mohou nastat při poslechu prostřednictvím archivu písní 6 God's.

 • 'Dreams and Nightmares (Intro)'

  Meek Mill

  Meek Mill’s Dreams and Nightmares (Intro) je oprávněně považováno za jednu z nejlepších předeher k albu, Sny a noční můry , v historii hip-hopu. Tón, který vyrábí Tone the Beat Bully začíná okouzlujícími klavírními klávesami, ale kolem značky minutu a půl, za pomoci správného umístění značky Maybach Music Group, bojový rytmus vystřelí a Meekova energie dobíhá tempo. Všechno na tomhle je nakažlivé, přijatelné a vhodné pro každou příležitost, od večírků až po mistrovství sportovní akce .

 • 'Finále'

  Mladé peníze

  První kompilace značky Young Money, Jsme mladí peníze , v roce 2009, prohloubil zdatnost každého umělce, zejména na poslední skladbě alba Finale. U všech 10 veršů je rytmus upraven tak, aby odpovídal podání, tónu a plynulosti toho, na koho se zaměřuje. Pro Drakea je tleskající léčka mnohem hlasitější, aby zvýraznila jeho vtipné pruhy. U zpěvačky Shantell je melodie zdůrazněna, aby doprovázela její eufonické opasky. A pro outro Lil Wayne, rytmus přijímá tři různé formy, aby nechal honcho zářit všemi způsoby. Je to docela výzva, aby se jeden rytmus fungoval pro téměř tucet činů, ale producenti OnHel a Infamous zasáhli míč z parku tímto kloubem.

  kdy vyjde příští pátek
 • 'Interstate 10'

  Hořčice s budoucností

  Mustard's Interstate 10, skladba uvedená na jeho albu z roku 2019, Perfektní deset , je konfigurován se dvěma odlišnými příchutěmi. Prvním z nich je latinsko-inspirovaný kytarový základ, do kterého Future ostře strká tyče. A druhý, umístěný jako outro, poskytuje pomalou, uklidněnou kulisu pro atlantského rappera. Transformace není nic úžasného. Pozornost na detail, jako je tento, činí z produkčního tria Mustard, GYLTTRYP a Justus West sílu, se kterou je třeba počítat.

 • 'G.O.M.D.'

  J. Cole

  Každý špičkový umělec ví, jak klikatit v jakémkoli rytmu. Na trati J. Colea z roku 2014 G.O.M.D., nevyhýbá se přepnutí na konci písně. Místo toho to obejme tím, že udeří do ještě citlivějších pruhů, protože zvuková scéna inspirovaná nahrávkou Afro odmotává další vrstvu. Rozpis nastavuje první část dokonale pro druhou část. To slušné kývnutí lze dát samotnému Coleovi, který prokazuje, že je stejně hezké na deskách jako je s perem.

 • ‚Tlak v dlaních '

  Aminé Díky Slowthai a Vince Staplesovi

  První polovina písně Aminé do roku 2020, Pressure in My Palms, představující Slowthai a Vince Staples, je odvážná a drsná. Ale druhá polovina má podobu alter ega, které je mnohem chladnější a temperamentnější. Pasqué-přichycena beat, koprodukci s Aminé, plní dvě dvě různé chutě do jednoho jídla. Jako něco sladkého a slaného, ​​obě strany se do sebe navzájem krásně zapadají a těží z toho druhého.

 • ‚Hrdý na U '

  EarthGang Díky Young Thug

  Celé debutové album vydavatelství EarthGang z roku 2019 Mirrorland je nabitý přepracováním rytmu. Ale žádný ve srovnání s dokonalým přepínačem na Proud of U. Trať s asistencí Young Thug, kterou vyrobil Olu, vrhá svoji bublinkovou DNA pro zrychlený rozpad směrem ke konci stopy. Nakonec se vrátí na první místo, aniž byste si toho všimli, což je výkon sám o sobě.

  tyler the creator gta 5 song
 • 'KOMÁR'

  Eminem

  Eminem si zaslouží bouřlivé ovace za to, jak se vznášel v rytmu své písně GNAT z roku 2020 navržené D.A Got That Dope. První tři čtvrtiny desky jsou nabité replikovaným průběhem kytarové struny, ale to, co bere dort, je ten, který na konci přepíná rytmus, podporovaný tím, co zní jako xylofon a trubka. Kromě efektu rychlého výstřelu byste museli tento rytmus zpomalit, abyste slyšeli bod přechodu. Tak by to mělo být.

 • 'YSIV'

  Logika

  Skladby jako Soul Food z roku 2014 nebo Midnight z roku 2018 jsou jasnou volbou, když mluvíme o přepínačích rytmů vyladěných pomocí Logic. Ale Bobbyho trať YSIV z roku 2018 patří také k nejlepším, o kterých se dá diskutovat. Produkční styl boom-bap, připisovaný producentovi DMV 6ix, přijal v polovině rekordu novou formu. Působivě vás chytí nepřipraveného jako všechny zavedené změny rytmu zpočátku, takže si zaslouží dost na to, aby byl zařazen na tento seznam.

 • 'křtít'

  Budoucnost

  The Beat of Future 's Baptiize, vydané na jeho albu 2019, Budoucí Hndrxx Presents: The Wizrd , je vícevrstvý zázrak. Produkce, kterou spojili producenti Southside a Fuse, interpoluje rappery z Atlanty DS2 drahokam otrokář blízko poloviny značky. Pokud by to samo o sobě nebylo dostatečně výkonné, v následujících sekundách se objeví další přepnutí, s nímž by měl jakýkoli lovec polní den. Píseň jako celek je postavena dostatečně silně, aby byla klasikou jakýkoli budoucí projekt . Věřte tomu.

 • 'Santeria'

  Pusha-T

  Pusha-T 'Santeria,' off jeho 2018 Daytona LP, donutí vaši hlavu klepat při nárazu. Mike Dean a Kanye West postavili beatové vzorky Soul Mann & the Brothers & # 39; „Hrbolatý nářek“ první minutu, ale několik sekund poté je slyšet hlas 070 Shake, který krade show. Po ní a cappella a několik dalších slov od Pusha zasáhne drsný úder. 070 Shakeův zpěv je přechod od rytmu k rytmu. Bezpochyby velké mysli vědí, jaké to může mít dopad.

 • 'Worldstar'

  Dětinský Gambino

  Album Childish Gambino z roku 2013, Protože internet , je široce považován za moderní rapovou klasiku. Ale jak dokazuje jeho píseň „Worldstar“, nelze tento pozdrav vzdát, aniž bychom měli na paměti produkci. Začátek rytmu metronomu se drasticky mění na konci písně, která přebírá jazzový vzor, ​​kterému čelí saxofon. Producent Ludwig Göransson a Gambino přinesli s tímto přechodem něco zvláštního.

 • „Péče o sebe“

  Mac Miller

  Dobře, věděl jsi, že tenhle přijde. Mac Miller 2018 Plavání hit alba „Self Care“ je rozdělen podle tempa a notové stupnice. Těsně nad tříminutovou hranicí je standoutní skladba snížena na něco mnohem klidnějšího, zatímco udržuje svou uklidňující energii konzistentní. Abychom se dostali od začátku do konce, producenti DJ Dahi, ID Labs a Nostxglic přechod nekomplikovali. V tomto případě náhlé přepnutí funguje dobře.

 • Bonus: „Noci“

  Frank Ocean

  Though Nights od Franka Oceana, na albu hip-hopového zpěváka z roku 2016, Blondýnka „není rapová skladba, nemůžeme hovořit o dokonale provedených rytmických přechodech, aniž bychom se zmínili o ikonické písni této skladby. Mnoho slov není potřeba k vyjádření, jak platný je přechod z první části do druhé, ale co lze říci, je poděkování producentům Vegynovi, Michaelovi Uzowuru, Buddy Rossovi a samotnému Frankovi za jejich produkční povinnosti.

Tam hip-hopová alba dokazují, že neexistuje žádná taková věc jako propadák Sophomore