Tady je 25 nejzábavnějších memů o nové písni Roddyho Ricche The Box

Nová píseň Roddyho Ricche Krabice , je nejžhavějším singlem nového desetiletí, a to především díky memům vytvořeným fanoušky na platformách sociálních videí, Tik Tok, Twitter a Triller.

Zvonek vyráběný společností 30 Roc má nezapomenutelný pískavý riff, který mnozí nazývali zvukem stěrače čelního skla. V různých memech lidé předvádějí skřípavý zvuk pohybem různých předmětů v domácnosti, jako je zásuvka, židle nebo dveře, sem a tam, aby napodobily skřípání. A někteří lidé jdou ke svým zrcadlům v koupelně a otřou si je tam a zpět ručníkem.Dalším aspektem písně, kterou fanoušci hrají, je rok 2019 XXL Nováčkův chytlavý sbor. Nasála duši nigga, dostala Cash App / Řekla jsem jim, aby si otřela nos nigga, řekněme slatt, slatt / Nikdy nebudu prodávat svou duši a já to můžu podpořit / A opravdu chci vědět, kde jsi, na, „rapuje o písni.V různých klipech lidé buď recitují refrén, nebo napodobují gesta rukou a utírají si nos, zatímco jiní prostě tancují do rytmu nejnovějšími tanečními kroky.

jay z král new york

Některé z kreativnějších memů obsahují SpongeBob SquarePants pohybující se tam a zpět na židli a napodobující skřípavý zvuk. V jednom hudebním meme skupina teenagerů provedla remix R & B skladby „The Box“ s houslovým úvodem.Když se všechny tyto memy objeví, je jasné, že „The Box“ je hitem mezi generacemi sociálních médií. Ve skutečnosti to byl tak velký hit, že nedávno zablokoval novou skladbu „Yummy“ Justina Biebera z první příčky v žebříčku 50 nejlepších amerických skladeb Spotify. XXL informoval o zprávě v úterý (8. ledna). Kromě toho se zdá, že skladba příštího roku dosáhne jedničky v žebříčku Hot 100 na vývěsní tabuli Billboard. Není špatné.

Níže si prohlédněte některé z nejzábavnějších memů nové písně Roddyho Ricche.