Zde jsou hip-hopové hudební festivaly 2017, které musíte vidět

I když se může zdát, že rok právě začal, mnoho z největších jmen hip-hopu dělá velké tahy, což vypadá, že rok 2017 letí. A zatímco většina Ameriky je stále zaseknutá v drápech Old Man Winter, jaro je hned za rohem a s ním přichází i festivalová sezóna.

vládl jsem střílet 50 centů

Mnoho z hvězdných sestav na největších hudebních festivalech již bylo oznámeno a zdá se, že nejpopulárnější hudební oslavy národa jsou stále více hip-hopové než kdy dříve. Festivalové záchvaty, trasy spolujezdců a nadměrné pití stranou, festivalová sezóna je zaměřena na to, aby fanoušci dostali nejlepší hudební zážitek za jejich peníze, a letošní sestavy nezklamou.Po loňském ukončení světového turné se Chance The Rapper letos v létě připravuje na téměř všechny americké festivaly. Od guvernérů v New Yorku přes Bonnaroo v Tennessee po Hangout Fest v Alabamě po Boston Calling Fest v (uhodli jste) v Bostonu, Chano bude v nejteplejších měsících roku všude.I když za dva roky nevydal oficiální LP, lístek na show Kendricka Lamara bude průměrného fanouška stát pěkný cent. Takže pro K. Dot je hlavní hvězdou festivalu, jako je Rolling Loud v Miami, s umělci Lil Wayne, Future, A $ AP Rocky, Young Thug a Travis Scott, je celoživotní záležitost.

S každým rokem se objevují další festivaly, fanoušci opravdu potřebují zvážit možnosti, které koncerty stojí za trek. Jako fanoušek rapu, což je fest opravdu stojí za letošní hit vaší peněženky? Podívejte se na naši galerii festivalů 2017 v galerii výše, abyste se rozhodli.