Kult Nebeské brány ohrožuje Lil Uzi Vert právními kroky ohledně díla „Eternal Atake“

Přeživší členové nebeské brány sebevražedného kultu lichotí zjevná pocta Lil Uzi Vert. Mluvit s Génius Zástupce skupiny odsoudil Uziho umělecká díla pro jeho rumored projekt Věčný útok jako porušení práv duševního vlastnictví skupiny.

„Používá a upravuje naše autorská práva a ochranné známky bez našeho svolení a porušení bude odstraněno našimi právníky. Toto není čestné použití ani parodie, jedná se o přímé a jasné porušení, “napsal zástupce v e-mailu.Uzi ve středu (1. srpna) odhalil dotyčné umělecké dílo na svém Instagramu. Podobným způsobem jako logo Nebeské brány obsahuje slova „Eternal Atake“ napsaná ve stylu geoCities ve stylu slova vyražená na ilustraci vesmíru a černé klíčové dírce.Text patky v dolní části čte proroctví podobné kultu: „Jak bylo slíbeno - klíče k Eternal Atake jsou zde opět v Luv and Rage (The UFO 2) jako Lil Uzi Vert a jeho otec 2000 let. před.'

Předpokládá se, že „Eternal Atake“ je název připravovaného alba Uzi. Tento týden se vynořily dvě nevydané skladby od rappera „XO Tour Lif3“ a jeho titulek Instagramu pro údajnou obálku naznačuje možnost hrozícího vydání. „Věčný atake ... chceš to slyšet? Myslíte si, že se jedná o obálku seznamu skladeb nebo o skutečné řešení? ' napsal.Pod vedením Marshalla Applewhiteho, na jehož fotografii Uzi vytvořil svého avatara na Instagramu, spáchalo v roce 1997 v San Diegu rituální sebevraždu 39 členů Nebeské brány v domnění, že nadřazená kometa Hale-Bopp byla meziplanetárním plavidlem, které by je přepravilo ze Země. Dva členové, kteří skupinu opustili v roce 1987, údajně stále spravují archivní webové stránky kultu Gizmodo .

Níže můžete porovnat kultovní logo s uměleckými díly Lil Uzi Vert.

Lil Uzi VertNebeská brána

Podívejte se na fotografie ze zákulisí Lil Uzi Vert na 2016 XXL prváku Shoot