Poslechněte si dvě nové písně Mac Miller správně a plovoucí

Ve čtvrtek (19. března) pozůstalost zesnulého Mac Millera vyložila luxusní vydání jeho posmrtně vydaného Kruhy album. Níže si můžete poslechnout album, které zahrnuje jeho nové písně s názvem „Right“ a „Floating“.

Tyto dvě nové písně se poprvé objevily na fyzických kopiích luxusní edice pro Mac Miller Kruhy album, které vyšlo před několika týdny. Vzhledem k tomu, že LP nebylo na streamovacích službách, nebylo k dispozici všem, aby si je mohli poslechnout. Nyní mohou fanoušci slyšet celou věc na DSP.Podle lednového oznámení od Millerovy rodiny Kruhy je projekt, který byl zaznamenán jako společník Plavání , což je vydání ze srpna 2018, které označilo poslední projekt, který Miller vydal, když byl naživu.'Jedná se o komplikovaný proces, který nemá správnou odpověď.' Žádná volná cesta. Prostě víme, že pro Malcolma bylo důležité, aby to svět slyšel, “zní jedna část oznámení z Millerova pozůstalosti, která byla zveřejněna s obrazem Millera zveřejněného na rapperově IG účtu.

„Jedním z nejobtížnějších rozhodnutí v tomto procesu je, jak nejlépe o tom informovat lidi - jak smysluplně komunikovat a přitom zachovat posvátnost, co by mělo být posvátné,“ pokračuje. 'Takže to bude jediný příspěvek na kterémkoli z jeho kanálů.' Informace týkající se tohoto vydání, jeho charity a samotného Malcolma najdete na @ 92tilinfiity. Děkuji všem fanouškům, kteří ho v průběhu let bezpodmínečně podporovali. Chybí nám. Zbývá nám představit si, kam Malcolm jede, a ocenit, kde byl. Doufáme, že si tento čas poslechnete. Výraz jeho tváře, když všichni poslouchali, říkal všechno. S pokorou a vděčností. Malcolmova rodina. “Mac Miller zemřel na náhodné předávkování drogami ve věku 26 let 7. září 1992

Podívejte se na 25 alb, která jste nikdy neřekli svým rodičům, které jste poslouchali jako dítě