Poslechněte si The Notorious B.I.G. a nevydaný Tim Westwood Freestyle od Craiga Macka

Dnes (9. března), XXL poctil The Notorious B.I.G. sdílením různých příběhů na konci MC. Podívali jsme se zpět na některé z jeho nezapomenutelných okamžiků, hovořili jsme s hip-hopovými legendami o dědictví Biggie a slyšeli jsme, jak jeho matka Voletta Wallaceová říká, že ví, kdo zabil jejího syna. Přesto se zdá být správné zakončit den tím, že necháme fanoušky slyšet Biggie znovu plivat.

Tim Westwood poskytl takovou příležitost, když vydal vzácný freestyle od The Notorious B.I.G. který byl zaznamenán v roce 1995. V 10minutovém zvukovém klipu je vidět, jak Biggie a jeho kolega z Bad Boy, Craig Mack, rapují o několika úderech. Jak si dokážete představit, Biggie upustí spoustu hladkých rýmů.



„Přešel jsem od stavebních Timbs k AC s ráfky / Flipping mixtapes k mrchám, které mě krmily hrozny / Peep my mind state, Big Poppa flow is lethal / This weed make my ass wanna kill four people / Forget the dames, gimme the range and Wain / My niggas up the pond drop top Jaguars / Blindfold you when you step in the car / This's the superstar statusatus / More wiz than Cassius, 'Biggie raps.



Zatímco Notorious B.I.G. je hvězdou této show, ani Mack není žádný lump. První přepínač beatů vidí, jak si na tomto freestylu opravdu našel svůj groove.

„Roztažím funk, jako kdybych se jmenoval Plastic Man / Eating MCs z plechovky v mé hip-hopové říši divů / dostal jsem jed jako had, který dostal jed, vložil jsem ho do denim / Ale na nízké úrovni, jmenuji se David Banner / Flipping green na mikrofonu, protože nemohou ovládat moji gama / Takže přestaň nás objímat, Mack je erotogenní / Takže rap plně dospělý, podívej se na nás arogantní / Tady Není rapper játra než rebel / Moji chlapci nenosí výšky, jedí MC jako zeleninu, “rapuje Mack.



Níže si můžete poslechnout celý freestyle Biggie a Macka. Nezapomeňte se také podívat XXL pocta k 20. výročí úmrtí The Notorious B.I.G.

Klikněte sem a navštivte XXL Notorious B.I.G. Tribute Hub

Podívejte se na fotografie The Notorious B.I.G. Za ty roky