Poslechněte si novou popovou kouřovou píseň „AP“ ze soundtracku k filmu Boogie - poslouchejte

Přišla nová posmrtná skladba od milovaného Pop Smoke. Píseň zesnulého brooklynského rappera se objeví na soundtracku k filmu Boogie , ve kterém Pop také debutuje herecky.

V pátek (26. února) byla na všechny platformy pro digitální streamování vydána nová píseň Pop s názvem „AP“. Zásadní Brooklynský vrtací rekord se skládá z podpisových popových písek a vrčení v ponurém basovém rytmu.„AP, pikantní / Prasknu v mém Nike / Jsem zabiják? / Může být / Dvoubarevný, ledový,“ chraptivě se rýmuje na háku. `` Když dojdu dolů, je to buben dokola / Všechno, co uslyšíte, jsou zvuky zbraní / Niggasové vědí, že jim vynesu zbraně / dělám to horké, když je západ slunce, uh / Horečka, chce se chovat jako diva / Shorty chci nasát moji Ninu / nechám tu sračku mokrou, Aquafina. “

Boogie , ve kterém hrají herci Taylor Takahashi, Taylour Paige, Pamelyn Chee, Mike Moh, Jorge Lendeborg Jr., Alexa Mareka, Perry Yung a Pop Smoke, je příběhem Alfreda Boogie China, talentované basketbalové hvězdy z Queensu, NY, která usiluje o jděte pro a hrajte v NBA. Rodiče tohoto mladého muže však dávají přednost tomu, aby se zaměřil na získání stipendia na vysoké škole přes své basketbalové sny. Boogie pak musí přijít na to, jak se orientovat v jeho vlastním vztahu, středoškolském basketbalu, jeho soupeřích a rodičích očekávání. Ve filmu Pop poprvé zasáhl velkou obrazovku jako basketbalový hráč jménem Monk, který je jedním z Boogieho soupeřů na hřišti.

Minulý měsíc klesla upoutávka na film. Boogie oficiálně se objeví v kinech příští pátek 5. března, rok poté, co byl v Los Angeles 19. února 2020 zastřelen a zabit zesnulý Pop Smoke.Podívejte se níže na novou píseň Pop Smoke 'AP'.

Podívejte se na 11 z nejlepších posmrtných hip-hopových alb,
Hodnoceno