Poslouchejte novou píseň J. Colea na několik hodin

{h1}

J. Cole 4 Your Eyez Only album kleslo před pouhým měsícem, ale N.C. MC čeká v křídle další nový oheň. Dnes (16. ledna) nabízí zcela nový střih s názvem „High for Hours“.

Na trati Jermaine zachytí atmosféru nad bezstarostnou instrumentální produkcí Cam O'bi & Elite. Trať se dotýká vážnějších stránek věcí, Cole káže o zpětném uvažování o systému jako o celku.„Americké pokrytectví, oh, dovolte mi spočítat způsoby / Přišli sem hledat svobodu a nakonec vlastní otroky / Zdůvodnili to tím, co by řeklo křesťanství / Náboženství neznamená hovno, v cestě je příliš mnoho ega / To je s proč je ISIS v krizi / Ale ve skutečnosti tato země dělá stejné hovno / Vezměte si život a nazvěte to spravedlivým / Pamatujte si, když byl bin Ládin zabit, údajně / V hotelové hale po show si všiml těchto bílých dám sledujících CNN / Pokrytí akce / Přečetli si titulek a všichni začali tleskat / Jako by Lebron právě skóroval koš na bzučák / Stál jsem tam na vteřinu, sledujte je vysoko pět navzájem / Opravdu? I když to bylo, že nezabiješ / Ale policie stále vypouštěla ​​niggy ve Ville, “plivne.Ve druhém verši si Cole připomíná svoji cestu do Bílého domu v dubnu a líčí konvoj, který měl s prezidentem Obamou.

„Zvedl ruku a položil muži otázku / Vidí boje svých bratrů v útlaku? / A pokud ano, pokud jste dostali veškerou moc v roli prezidenta / Co vám brání pomáhat niggasům ven? `` / No, neřekl jsem niggu, ale chytil jsi můj drift / Podíval se mi do očí a promluvil a byl docela rychlý / Rozbil problémy a ukázal mi, že si je dobře vědom / Mám atmosféru, kterou byl upřímný a bratrovi na tom záleželo, “rýmuje se rapper z Dreamville ..V souvisejících novinkách 4 Your Eyez Only oficiálně dosáhla zlatého stavu po šesti týdnech na pultech - samozřejmě bez funkcí.

Stream „Vysoký na hodiny“ výše.

20 vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rapperyJordan Groggs zemřel na zranění ve 32 letech