Poslechněte si novou skladbu Life of a Glo Boy od Ballout s hlavním šéfem Keefem a Fredem Santanou

Posádka Ballout týmu Chief Keef Glo Gang je zpět se svým prvním mixtapeem po dvou letech. Chicagský rapper se vrací s projektem nazvaným Život Glo Boy . Mixtape obsahuje 11 skladeb s hostujícími vystoupeními Freda Santana, Tadoe a výše zmíněného Chief Keef.

Fanoušci Glo Gang budou mít v příštích několika týdnech spoustu hudby k poslechu, protože Chief Keef nedávno oznámil nový svůj vlastní projekt. Minulý týden rapper 'Don' Like 'představil své plány na vydání mixtape s názvem Dvě nula jedna sedm na Nový rok (1. ledna).Chief Keef již dříve uvedl své záměry dosáhnout velkého návratu v roce 2017, takže datum vydání 1. ledna znamená, že nebude ztrácet čas. Vyzval také rappery „barevných vlasů“ - pravděpodobně Lil Uzi Vert a Lil Yachty - a řekl, že rok 2016 bude na konci jejich času.Všichni tito blázniví zadky, kteří dnes rapují? Třesoucí se botičky a všechny ty homosexuální prdele? Až do roku 2017 to bylo tak dlouho ... na mých dětech, na krvi, řekl náčelník Keef.

Čas ukáže, zda se návrat hlavního Keefa stane tak velkým, jak zamýšlí. Do té doby si ho fanoušci mohou užít na tomto novém mixtape Ballout. Seznam skladeb a stream jsou níže.Ballout Život Glo Boy Seznam skladeb

1. „Freestyle Intro“
2. Funkce „Dolní“ Chief Keef
3. „Dostupné“
4. 'Globoss' Feat. Tadoe a Fredo Santana
5. „Fantom“
6. „Šéfe“
7. „Každý den“
8. „Nahoře“
9. „Trapper“
10. 'Zástrčka'
11. Feat. „Wheel“ Chief Keef

Zde je 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2016