Všechno nejlepší k narozeninám, Don Don!

Dnes, 20. srpna, jsou narozeniny Memphis vlastní Don Trip, talentovaný kovář, který byl jmenován a XXL Nováček v roce 2012. Rapperovi je nyní 33.

myslel, že to bylo hudební video o suchu

Don, vyrostl v Memphisu, narodil se Christopher Don Wallace a začal rapovat ve věku 15 let. Od samého začátku jsou bary Dona Tripa drsné o rozměrech pouličního života a jsou jimi dodnes.Po ukončení několika mixů na konci roku 2000, Don Trip skočil do trochu autobiografického detailu, aby vydal „Letter to My Son“, emocionální stopu o napjatém vztahu otce a syna, o kterém věřil, že ho vyvolalo jeho pomstychtivé dítě matka; Když Don Trip použil své silné rýmové struktury, aby odnesl jeho upřímné poselství, zasáhl fanoušky, když v roce 2009 spadl ze stopy.„A tvoje máma je na dně / Dělá právě všechno, aby mi teď ublížila / Proč? Protože ji už nemiluji jako dřív / Takže aby se ke mně vrátila, ví, že tě musí použít / A já nevím, co jiného dělat / Nerozumí tomu, že tě ta sračka pohmoždí taky / A teď musím vzít tu děvku k soudu, takže ať už je to jakkoli, je to ztráta-ztráta, “plivne Trip na trať.

Při jízdě na bzučení „Dopisu mému synovi“ Trip nakonec podepsal smlouvu s Interscope. Přibližně ve stejnou dobu se Don Trip spojil s kolegou Memphisským rapperem Starlito, aby uskutečnili svůj první společný projekt, Nevlastní bratři . Spojením obou svých talentů pro lyriku byla páska první ze série, která je stále silná dodnes. Pár vysadil Krok bratři tři poslední jaro.V roce 2012, Trip, spolu s akcemi jako Machine Gun Kelly, Iggy Azalea, Future a další jako XXL Nováček a od té doby s tím zabíjel jen dál. S více než 15 sólovými projekty a všemi rýmovými dovednostmi na světě je Don Trip nadále jedním z nejlepších umělců, které Memphis nabízí. Dnes mu přejeme všechno nejlepší k narozeninám.

Všechno nejlepší k narozeninám, Don Don! Udělejte si čas na poslech některého z Nevlastní bratři promítá, až dostaneš šanci, a až s tím budeš hotový, nahlédni do jeho nejnovějšího alba, Christopher , který letos v dubnu klesl.

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu