Gucci Mane Talks Biting Murder Charge v dříve nevydaném rozhovoru z roku 2006

Týden mimo zpravodajství Federací a Gucciho Manea nikam nevede. Na oslavu slavného Guwopova návratu k rapu v roce 2016 vypracovala VladTV archivovaný rozhovor z doby před deseti lety. Návratové video zveřejněné dnes (2. června) ukazuje, že pán pasti z Atlanty v jeho mladších dobách chladil ve svém domě nízkým řezem, jeho tlustší postavou a odpovídajícími zlatými zuby a řetězem. La Flare vzpomíná na psaní poezie ve škole, na začátek hudební scény ATL a bití případu vraždy, který by mohl ukončit jeho kariéru.

„Nechcete se zabývat věcmi, které jste dělali v minulosti, v loňském roce,“ odpověděl MC na otázku, zda lituje své minulosti. 'Jen se těším, protože jsem z vězení, víš, co říkám?'Gucci, vládní jméno Radric Davis, byl obviněn z vraždy gruzínského rappera Henryho Lee Clarka III. Na jaře roku 2005. V květnu 2005 navštívila Mane přítelkyni v Decaturu ve státě Georgia, když do jejího bytu vtrhli čtyři muži a hledali pro něj. Podle zpráv muži bojovali, byly výstřely a muži z místa činu uprchli. Clarkovo tělo bylo objeveno o několik dní později před nedalekou střední školou. Gucci vždy tvrdil, že jedná v sebeobraně, a protože policie okresu Dekalb postrádala fyzické důkazy, které by ho spojovaly s tímto zločinem, v lednu roku 2006 stáhli obvinění z vraždy Davise.Později v sedmiminutovém klipu Gucci také uvolnil pár barů ve své kuchyni a sdílel svou osobní politiku ohledně snitching. „Jsem opravdový G, nikdy jsem nenarazil na niggu ... zemřu dřív, než si dudám na frajera. Na mém životě, na mé matce. “

Video je plné Gucciho podpisových slov moudrosti a jednorázových linií („Jediné hovězí maso, které teď mám, je filet mignon, pes“), což z něj dělá poklad pro každého zarytého fanouška Guwop.Gucci byl minulý týden 26. května propuštěn z federálního vězení poté, co si čtyři roky odpykával nelegální zbraň. V současné době je v domácím vězení v Atlantě a poté probační. Podívejte se na rozhovor výše.

Podívejte se na nejzábavnější fotografie Gucci Mane