Digitální obal Gucci Mane XXL a exkluzivní rozhovor: Sledujte

Vůdce a legenda. Po vydání více než 100 projektů otcem celé generace rapperů Gucci Mane má život, který se dá proměnit v rozsáhlý dramatický film, ale stále má co říct. Atlanta rapper zdobí obálku speciální digitální edice XXL časopis, který vychází dnes (3. července).

Veterán hip-hopový novinář Shaheem Reid si exkluzivně sedl s Guwopem XXL rozhovor, prováděný prostřednictvím Zoom, aby se pokračovalo v praxi sociálního distancování v důsledku pandemie koronaviru. Show musí pokračovat a Gucci Mane je vždy showman. „Za 25 let jsem vytvořil 105 alb,“ říká XXL . „Jsem G.O.A.T.“Čtyřicetiletý rapper, který byl jedním z nejplodnějších umělců dvacátých let minulého století, mírně zpomalil na produkci blížící se pouhému smrtelníkovi (v loňském roce vydal čtyři projekty). Menší výkon dává společnosti Guwop více příležitostí soustředit se na další shon. Jeho druhá kniha, Gucci Mane Guide to Greatness , napsaný Soren Bakerovou, je plánováno na 13. října prostřednictvím Simona a Schustera. Pokračování roku 2017 Autobiografie Gucci Mane , jeho nejnovější literární počin, poskytne fanouškům pohled na rapperova tajemství úspěchu, zdraví, bohatství a sebezdokonalování.Guwop rovněž změnil zaměření svého působení na pozici výkonného ředitele a nedávno oznámil rebranding své značky 1017 Records na The New 1017 prostřednictvím nového partnerství s Atlantic Records. Na misi najít dalšího velkého umělce Atlanty Gucci naplnil seznam týmem všech nových talentů, včetně Pooh Shiesty, Big Scarr, Foogiano, K Shiday a Enchanting - poslední dva Gucci mu říká So Icy Girlz. Gucci zobrazuje všechny své talenty na nové kompilaci štítků Gucci Mane Presents: So Icy Summer , který byl dnes vydán. Big Wop se také podrobně věnuje umělcům, kterým během let pomáhal vyhodit do vzduchu.

'Jsem na lepším místě, než jsem kdy v životě byl, i když se svět kolem mě zhoršuje,' říká Gucci. „Chci sdílet [s novými umělci]. Mám pocit, že jsem získal spoustu znalostí. S tím můžete být charitativní. Vždy jsem byl charitativní se svým časem a znalostmi. Vždycky jsem přijal hardcore rappera, se kterým nikdo nechce šukat, že všichni blackballovali nebo cokoli jiného. To jsou lidé, kterým otevírám dveře. “Spolu se třemi novými mužskými rappery, Pú Shiestym, Big Scarrem a Foogianem, má Guwop na svém labelu dvě nové rapperky, K Shiday a Enchanting. Je nadšený, že zmocňuje ženy a ‚šéfuje jim '.

„Ve hře potřebujeme více rapperek,“ potvrzuje. „Jednou jsem měla umělkyni, že. Celá moje věc je, že nenahradím žádného umělce. Dám šanci umělkyním, chápete, co říkám? Přijímám ženskou umělkyni, jako je ona tvrdá? Jsem kurva s tím. Nebude to jako, začínám svůj label a bude to moje ženská umělkyně. Ne.

'Chci nějaké, tak Icy Boyz.' Protože komukoli přirozeně podepíšu, budeme si říkat So Icy Boyz. To je přirozené. Celá moje věc tedy byla, že jsem podepsal dvě drogy samice a hned po kapání je budu přirozeně nazývat So Icy Girlz, ale jsou to sóloví umělci, nejsou to skupina. Je to jako já, Foogiano, Pú a Scarr. Všichni jsme sóloví umělci, ale jsme So Icy Boyz. Chtěl jsem tedy zahájit tento typ pohybu u žen, víš, co říkám? Posilte je a šéfujte jim. “Věk a zkušenosti vedly k propracovanějšímu Guccimu, což je evidentní, když se otevírá o problémech s horkými tlačítky, jako je pandemie COVID-19, volební a policejní brutalita - dokonce vypráví své vlastní zkušenosti ze špatného konce zákona. Vzpomíná si, že ho policie ve vězení v okrese DeKalb zmlátila a musela před lety jít do nemocnice. 'Říkám vám, že ten zážitek, poté jsem řekl:' Musím rapovat, ' připouští.

Karanténa a koronavirus ho přiměly také přehodnotit věci. 'Díky věci COVID jsem šel z toho, že jsem produktivní a dělám čas cenným,' prozrazuje Guwop. 'Pak jsem se také dostal do negativního prostoru, protože to bylo hodně času a spousta nevědění, co bude dál.'

Během rozhovoru Gucci také rozvíjí producenta Zaytovena, svého dlouholetého spolupracovníka. 'A nikdo tvrdší než já a Zay,' chlubí se. 'Nedělám sakra, kdo to je.'

Jedna věc, která se na Big Wopovi nezměnila, je jeho záliba v záři, protože během rozhovoru exkluzivně předvádí nový led. Během nedávné cesty do Los Angeles přidal Gucci třpytivé diamanty na celé zuby, nahoře i dole. Cena? 250 000 $. I když je se v posledních měsících potácel při návratu ke „starému Guccimu“ , ani koronavirus nemůže zastavit člověka, který vytvořil slangovou ptačí chřipku. “ Hříva, mýtus, legenda.

Zkušenosti XXL Rozhovor s digitálním titulním příběhem Gucci Mane sledováním videa níže.

XXL

Podívejte se na fotky Gucci Mane