Gucci Mane Drops First Day Out Tha Feds Produced by Mike WiLL-Made It

Aktualizace:

Gucci právě upustil od nové skladby „First Day Out Tha Feds“ od Mike WiLL Made-It. Slyšte to výše.jsou nicki minaj a mírný mlýn dohromady

Původní příběh:K příjemnému překvapení fanoušků rapu po celém světě byl včera nečekaně propuštěn z vězení Gucci Mane. Široce rozšířené chápání spočívalo v tom, že Guwop nebude vypuštěn z klinkání až do poloviny září a někteří fanoušci pro tuto příležitost dokonce vytvořili odpočítávací hodiny, které by chyběly asi o 120 dní.

A teď se dobré zprávy stále rozšiřují, protože Gucci oznámil, že plánuje v 22:17 hodit novou skladbu s názvem „First Day Out Tha Feds“. dnes večer. Breakfast Club dnes ráno uvedl premiéru skladby Mike WiLL Made-It.Gucciho poslední vydání, robustní Stravenka , klesl téměř před měsícem na bodku, 36pásmový mixtape představující hostující místa od Young Scooter, Chief Keef, Makonnen, Quavo, Waka Flocka Flame, Rich The Kid a dalších.

Nicki Minaj Silvestr 2017

Když mluvil s XXL, právník Gucci Mane Drew Findling vysvětlil předčasné propuštění rappera slovy: „Já a můj právní tým jsme zaujali stanovisko, že nebyl správně považován, a poté jsem mu připočítal dobu, kdy byl uvězněn, zatímco čekal na svůj případ jít k soudu. Podali jsme řadu návrhů, po jejichž zvážení soud po dohodě s námi podepsal příkaz. Bailor byl poslán do Vězeňského úřadu a jeho trest byl odpovídajícím způsobem upraven a byl propuštěn.

Můžeme na to připít dvojitý šálek. Očekávejte „First Day Out Tha Feds“ hned po 10 dnes večer, ne-li dříve , s galerií reakcí fanoušků na Gucciho vydání níže.pokud ti mladý metro nevěří

Twitter reaguje na to, jak se Gucci Mane dostal z vězení