Skvělé momenty rodičovství rapperů, díky kterým se budete usmívat

Mimo hudbu jsou rapperi velmi pozorní, pokud jde o rodičovství vlastních dětí . V několika případech byly některé z jejich veselých a radostných momentů rodičovství zveřejněny na sociálních médiích.

Young Thug může být občas plný vtipů o Gramovi, ale je přísným rodičem své dcery Mari Mego. Minulý měsíc s ní Thugger chatoval několik minut na IG Live. Jakmile vyskočil, vrátil se později v sekci komentářů poté, co viděl, že je na IG Live jen trochu příliš dlouho. „To stačí naživo vystoupit,“ napsal. Potom napsal: „Uma ti dá 5 minut.“ Když si Mego uvědomila, že si její otec nehrál, rychle ukončila svůj IG Live. Tento okamžik vyvolává dobré smíchy a úsměv, protože vzácní fanoušci takhle vidí Thuga v otcovském režimu.Rodičovské dovednosti Cardi B je třeba pochválit, pokud jde o její dceru Kulture. V loňském roce, kdy byla rodáčka z Bronxu na Instagram Live, začala bavit své diváky improvizovaným ztvárněním „WAP“. Ale když Kulture vešel do místnosti, Bardi rychle vypnul hudbu, aby dítě neslyšelo explicitní texty. Rapper prodávající multiplatinu ví, co je v její domácnosti důležité.Zatímco okamžiky, jako jsou tyto, dokazují, že rapperi dávají své děti na první místo, jindy je hip-hopové rodičovství hlavně o zábavě. Rick Ross rád tráví kvalitní čas se svým nejstarším synem Williamem Robertsem v jeho honosném sídle. Nedávno ve svém příběhu na Instagramu sdílel Rozay video, na kterém sám soupeří se svým synem v soutěži o břišní flop v rapperově obrovském bazénu. Čas otce a syna v celé jeho slávě.

kteří prodali nejvíce rapových alb

Na počest umělců, kteří se jako rodiče rádi prosazují, XXL zdůrazňuje několik rapperů, kteří projevují dobré rodičovství. Ať už sledují aktivitu svých dětí na sociálních médiích, nebo je učí číst, tito rapperi rodičovské dovednosti vás rozesmějí. Podívejte se na ně níže. • Young Thug Tells his Daughter to Get Off Instagram Live

  Po několika minutách chatování se svou dcerou Mari Mego na Instagram Live se Young Thug vrátil později v sekci komentářů a varoval ji, že má pět minut na ukončení svého IG Live. To stačí vystoupit naživo, “napsal. Později dodal: „Uma ti dá 5 minut.“ Uvědomila si, jak vážný byl její otec ohledně jeho varování, a tak rychle ukončila IG Live. Táta to nehraje.

 • Cardi B zastavuje 'WAP', takže Kultura neslyší explicitní texty

  Zatímco na Instagram Live, Cardi B se minulý rok rozhodla dát svým divákům improvizované ztvárnění WAP. Ale když do místnosti vešla její dcera Kulture, Bardi rychle vypnul hudbu aby její dítě neslyšelo výslovné texty. Máma to ví nejlépe.

 • Wiz Khalifa připravuje svého syna na první školní den

  V roce 2018 sdílel Wiz Khalifa video, jak sám připravuje svého syna Sebastiana Taylora Thomaze na svůj první školní den. Jako dobrý otec připravil Wiz svému synovi snídani, připravil si oblečení a odvedl ho na autobusovou zastávku. Když Wiz vidí sbohem, když Sebastian nastupuje do autobusu, je to zvláštní okamžik. • DJ Khaled přerušuje Asahdův oběd, aby předvedl svůj outfit

  DJ Khaled je pro Asahda tak milujícím otcem, že ve skutečnosti přerušil polední čas svého syna, aby předvedl chlapcovo skvělé oblečení. Khaled se ujistil, že jeho syn v rámci svého příběhu na Instagramu svým divákům ohnal své exkluzivní kopy We The Best Air Jordan 3. Další.

 • Remy Ma a Papoose učí 2letou dceru číst

  Remy Ma a Papoose jsou praktičtí, pokud jde o vzdělání jejich dvouleté dcery. Minulý měsíc milující rodiče sdíleli na své stránce Instagram video Papa, který učil Reminisce Mackenzie, jak číst. Je to docela působivé.

  je tu opravdu vlčí obal alba
 • Kim Kardashian hájí severozápadní olejomalbu

  Slyšeli jste výraz „jablko nespadá daleko od stromu“. To platí pro Kanye Westovou a sedmiletou dceru Kim Kardashian ze severozápadu. V únoru Kim sdílela ve svém příběhu na Instagramu fotografii krásné olejomalby na severu, která představovala stromy a zasněženou horu. Obraz bohužel podnítil spekulace mezi nenávistníky, kteří nebyli přesvědčeni, že to North skutečně namaloval. Kim by později hájit severní umělecké schopnosti s tím, že její dcera chodila na kurzy olejomalby a její dokončení trvalo několik týdnů.

  NEHRAJTE SE MNOU, KDYŽ TO MÁ DĚTŮM PŘIJDE !!! Kim řekla v písemném příspěvku ke svému Instagram Story. Moje dcera a její nejlepší kamarádka chodily na vážnou třídu olejomalby, kde jsou podporovány a podporovány jejich talenty a kreativita ... Jako hrdá máma jsem chtěla sdílet její práci se všemi. “

  @KanyePodcast přes Twitter

 • Jay-Z a Blue Ivy Catch na hře Los Angeles Lakers

  Pokud jde o rodičovství, je spojení otce a dcery tak důležité. V březnu 2020 vzal Jay-Z svou dceru Blue Ivy na zápas NBA mezi Los Angeles Lakers a LA Clippers. Poté se Hov a Ivy setkali s hráči Lakers JaVale McGee a LeBron James. Zábavná noc s tátou a dcerou určitě.

  proč se tomu říká bodak žlutá
 • Lil 'Kim Dárky Dcera bílého koně k 6. narozeninám

  Lil Kim nenechala pandemii zabránit tomu, aby loni oslavila šesté narozeniny své dcery. V červnu 2020 Kim naskočila na svůj účet Instagram a sdílela video sebe a své dcery Royal, jak se na ní baví Zamrzlý - tematická oslava narozenin. Hip-hopová matka dala své holčičce podstatný dárek pro její den B - bílý poník jménem Prince.

 • Šance, že rapper pomůže dceři Kensli režírovat svůj první film

  Chance The Rapper zajišťuje, aby jeho dcera Kensli Bennett pronikla do jejího kreativního ducha. V únoru se rapper z Chicaga objevil na své stránce Instagram a sdílel klip své dcery, která režírovala svůj první film. Kensli napsala a nyní režíruje svůj první film ve věku 5 let, napsala Chance v titulku. Film je černobílý, takže natáčí v temných místnostech a la Martin Scorsese's Raging Bull. To je všechno ona ... [jsem] tak pyšná. “

 • Rick Ross a jeho syn mají soutěž v břiše

  Pokud jde o otce a syny, vždy soupeří proti sobě. V nedávném klipu Instagram Story se Rick Ross a jeho syn William Roberts (také znám jako Big Bank) účastnili soutěže o to, kdo by mohl přinést největší břišní propadák v rapperově olympijském bazénu. Vypadá to, že Bawse výzvu vyhrál.

  Vše Urban Central přes YouTube

Viz rapperové Nejoceňovanější rýmy o jejich matkách Oběti