Go DJ Black N Mild Dies From Coronavirus at 44

Hip-hopová komunita byla znovu zasažena obávaným koronavirem. New Orleans, rodák Go DJ Black N Mild, údajně zemřel na virus ve věku 44 let.

Populární rekordman, rodák Oliver Stokes Jr., zemřel ve čtvrtek (19. března), podle několika médií včetně NOLA.com. Místní zpravodajství potvrdilo v pátek (20. března) kancelář korejské farnosti Orleans, Stokes měl pozitivní test na COVID-19 a později podlehl smrtelné nemoci. DJ byl jedním ze dvou úmrtí souvisejících s koronaviry ve státě.Zpráva uvádí, že Stokes opustil práci 9. března a stěžoval si na horečku a už se nevrátil. Přiznal se k University Medical Center 11. března. Black N Mild informoval své následovníky na sociálních médiích o svých zdravotních problémech. Řekl, že věří, že má zápal plic.Nesmí být zaměňována s producentem Adamem 'BlaqNmilD' Pigottem, který spolupracoval s Drakeem, Lil Waynem a Big Freediem, byl Stokes základem v neworleanské hudební komunitě a posledních 25 let strávil deejaying v N.O. a na celém jihovýchodě. V roce 2008 založil vlastní DJskou posádku s názvem GO DJ Global. Nedávno nastoupil na pozici „ve škole pozastavení koordinátor“ na Arthur Ashe Charter School v Gentilly, La.

Naše školní komunita je zničená, uvedla ředitelka školy FirstLine School Sabrina Pence, která vede charterovou organizaci, která provozuje společnost Arthur Ashe. „Důrazně jsme povzbuzovali každého, kdo měl jakýkoli typ příznaků - horečku, kašel a necítil se dobře - v tom, aby zůstal doma.Rodina Black N Mild's Go DJ vydala ve čtvrtek prohlášení o svém úmrtí.

„Dobré odpoledne, všichni,“ začíná. 'Vím, že je to pro každého z nás těžké, když zemřel náš milovaný bratr a přítel.' Uctívejme přání jeho rodiny, aby v době úmrtí nic nezveřejňovalo na sociálních médiích. Žádám vás, abyste odstranili / smazali všechny příspěvky, které vzrostly. Udržujte jeho rodinu v modlitbě. Pošlete cokoli, aby jim to tentokrát trochu ulehčilo. “

Stokes je druhou známou osobou v hip-hopové komunitě, u níž byl diagnostikován koronavirus. Producent Andrew Watt nedávno oznámil, že se nakazil virem. Drake nedávno odhalil, že má na virus negativní test poté, co byl v kontaktu s Kevinem Durantem, který nedávno pozitivně testoval spolu se třemi dalšími členy Brooklyn Nets.R.I.P. jít DJ Black N Mild.

Podívejte se na rappery, které jsme ztratili v roce 2010