Vydejte se do zákulisí na poslechové párty alba „Ať žije šéf“ Jidenny

Jak fanoušci úzkostlivě očekávají příchod debutového alba Jidenny, Ať žije šéf Společnost Toyota, která má být uvedena na trh na podzim tohoto roku, exkluzivně poskytla hudebním nadšencům a průmyslovým kolegům první poslech premiérového úsilí Classic Man. Na VIP poslechové párty, která se konala v Blind Dragon v západním Hollywoodu, představil rapper Wondaland svůj projekt spolu s mentorkou Janelle Monae a hlavami labelu Epic Records L.A. Reidem a Sylvií Rhone.

„Dnešní večer byl můj první skutečný čas sdílení hudby s přáteli a partnery,“ říká Jidenna ve videu výše. 'Byla to úžasná a šikovná událost.' Při jednom poslechu alba na akci Toyota bylo odhaleno, že téma LP platí pro cestu, kterou si Jidenna za poslední rok vytesal, přičemž se zaměřil na nápravu společenských nedostatků a přidal tradiční přístup k současnému hip-hopu. .Album se také dotýká extrémních sociálních problémů ve snaze vyvolat změnu prostřednictvím hudby. „Je to dobrý pocit, být hotový a mít něco, co nezmění jen tento svět, nejen tuto éru, ale i budoucí epochy,“ říká Jidenna. 'Věřím, že to, co Wondaland dělá, vytváří hloubku.'S Jidenniným jménem, ​​které znamená držet nebo obejmout otce, je v rodném jazyce nigerijského rappera LP také ódou na Jidenninho otce, profesora, který pomáhal navrhovat první osobní počítač v Africe.

Podívejte se na video rekapitulace exkluzivní poslechové party Jidenny, kterou představila Toyota výše, a podívejte se na jeho Ať žije šéf album na podzim .Prohlédněte si 30 alb, díky nimž oceníte hip-hop