Ghostface Killah říká, že jeho hovězí maso s akcí Bronson skončil

Včera v noci v House of Vans v Brooklynu vystoupily Ghostface Killah, GZA a Cappadonna, aby předvedly spoustu svých hitů, včetně několika vzácných hlubokých střihů Wu-Tang. Přehlídka v Brooklynu také počítala s bezplatným karnevalem a speciálním hostujícím vystoupením Joeyho Bada $$ a jeho posádky Pro Era. Tónem v noci udával tón mladého BK MC, který otřásl pódiem provedením hitů ze svého debutového alba B4. Ano. $$ a skladby z jeho kriticky uznávaných mixů 1999 a Letní rytíři . Krátce po Joeyově vysokoenergetickém setu vystoupil Ghost na pódium se svým speciálním hostem GZA a dokonce překvapil fanoušky tím, že během jeho setu vydal Cappadonnu.

XXL dohonil jediného Tonyho Starka, aby diskutoval o řadě témat, včetně stavu jeho připravovaného alba Nejvyšší klientela představuje ... Blue & Cream: The Wally Era , možnosti životopisného filmu Wu-Tang Clan a jeho hovězího masa s Action Bronson. - Roger KrastzFoto s laskavým svolením: Ryan KobaneXXL : Letos jste vydali další vynikající album s Adrianem Younge. A co chemie mezi vámi dvěma, která funguje tak dobře?
Ghostface Killah: Myslím tím, že Adrian je oduševnělý člověk. Mnohokrát vydává rytmy, které jsou přímo v mé uličce, víte, co tím myslím? Má jen vizi a je to, jako bych říkal ostatním, jako: „Jo, jakmile mi zavoláš, abych něco udělal, je to, jako bys volal na zabijáka,“ víš, co tím myslím? A je to jako: „Ano, potřebuji, aby ses o tyto tři těla postaral opravdu rychle,“ a to je to, co dělám, víš, co tím myslím? Takže když mi tyhle sračky pošlou, studuji je. Nejprve vidím, jestli to chci vzít, rovnou jako zabiják, víte, co tím myslím? „Do prdele je aight ... aight, víš co? To za vás vyřeším. “ Takže jsem udělal zpracoval jeden a dva z Dvanáct důvodů k smrti série, dělal můj muž a oni v Kanadě s Kyselá duše album [s BadBadNotGood]. Právě jsem to dělal, ale nechal jsem svůj projekt na minutu sám, ale teď musím jít dál a vypořádat se s mým projektem. Takže si myslím, že lidé musí slyšet jen mě, jen Ducha. To jsou další kluci vize. Co dělám, je moje vize. Potřebuji, abyste teď všichni viděli svou vizi. A to je vše.

Jaký je stav Nejvyšší klientela představuje ... Blue & Cream: The Wally Era album? Bude tento rok stále klesat?
Začátek roku. Říkají, že jsem letos dal příliš mnoho hovna. Bude to nějaký hovno. Nemůžu ani lhát.Příští rok si připomínáte 20. výročí svého debutového alba Hombre de Hierro . Jak se chystáte oslavit to klasické album?
Myslím, že nejsem úplně do výročí, víš, co tím myslím? Je to takové jaké to je. Chystám se vám dát vše Nejvyšší klientela a možná po linii ... nevím. Já jen ... myslím, to je to, co je. Všechno chválím, ale nejsem zaseknutý, jako bych měl něco udělat pro výročí.

Foto s laskavým svolením: Ryan Kobane

Viděl jsi Straight Outta Compton ?
Ne, právě jsem sešel ze silnice. Ani to nevidím, ale to je na mém seznamu.Myslíte si, že někdy uvidíme životopisný film Wu-Tanga?
Myslím, že jsme o tom mluvili před lety, víte, co tím myslím? Takže nevím, jestli by se bratři mohli nechat inspirovat tím, co viděli. Ale o tom jsme mluvili ještě předtím, než jsme se doslechli o N.W.A. dělal film. Ale víte, jak to chodí, je to načasování a víte, že za tím stojí spousta dalších věcí.

Jakého herce byste chtěli hrát ve filmu?
Opravdu nevím. Řekl jsem Rae, že mě chce hrát, víš, co tím myslím? Ale vím, že bych možná nebyl schopen hrát mladšího ducha nebo všechny podobné hovno, ale ani o tom nevím. Přísahám, že nevím.

Mike Epps natočil parodické video vaší odpovědi na Action Bronson v tom hovězím masu, které jste měli na začátku tohoto roku. Viděl jsi to?
Víte, opravdu jsem se na to takhle nedíval. Podíval jsem se na to a podobné věci, protože jsem musel jít, ale to, co jsem viděl, je veselý. To je Epps, víš, co tím myslím?

Takže je mezi vámi a Action Bronson hovězí maso?
Myslím, jo. Myslím, že o tomhle hovnu ani nemluvím, víte, co tím myslím? Co bylo řečeno, bylo řečeno. Už to ani neuznávám. Jen to pořád hýbej a takhle, víš, co tím myslím?