Poprvé se podívejte na vyskakovací obchod DAMN od Kendricka Lamara v New Yorku

Turné Kendricka Lamara Damn pokračuje dnes v New Yorku s rapperem TDE, který dnes večer a v neděli vystoupí před dvěma vyprodanými davy v Barclays Center v Brooklynu. Na oslavu očekávaných představení pořádá West Coast MC tři speciální vyskakovací obchody v New Yorku, které jsou otevřené široké veřejnosti a obsahují exkluzivní vybavení od rappera „Humble“ a jeho značky Top Dawg.

Nachází se na 39 Spring Street v srdci SoHo, Kendrickův vyskakovací obchod je nyní otevřeno celou neděli v noci - v den poslední show K.Dot v NYC. Nesoucí exkluzivní zboží a doplňky s tématem po Kendrickově posledním albu, SAKRA. , vyskakovací okno zahrnuje širokou škálu oděvů a pokrývek hlavy, které lze zakoupit pouze v obchodě NYC.V obchodě Kendrick's NYC, který je složen z několika grafických triček, triček s dlouhým rukávem, mikin, klobouků s otcem a dalších, nabízí spotřebitelům maximální zážitek z Kendricku. Zvýrazněné symbolickými grafickými vzory, které představují rappera „DNA“ a štítek TDE, zahrnují některé z reklamních grafik řady - postavu Kung Fu Kenny v akci, rotvajlery TDE, designy Mandely, SAKRA. košile s logem a další. Oblečení K.Dot, které se vydává v široké škále odstínů, je tvořeno převážně jasnými barvami, zatímco kolekce pokrývek hlavy je tvořena dvěma barevnými odstíny - bílou a vínovou - a na přední části klobouků má název alba. .Kendrick Lamar SAKRA. vyskakovací obchod se systémem Sonos je nyní otevřen další tři dny od 11:00 do 19:00 Udělejte si cestu do vyskakovacího obchodu ještě dnes, protože linky budou po zbytek dní vyskakovacího obchodu skvěle zabalené. Mezitím si poprvé všimněte SAKRA . NYC zboží a obchod v galerii výše.

Top 5 tenisek, které tento víkend vyjdou, včetně Air Jordan 2 Retro Decon Triple Black, White Mountaineering x Adidas NMD Trail a další