Hra si myslí, že 50 Cent potřebuje, aby byl znovu hudebně relevantní

The Game and 50 Cent měl hovězí maso, které se v roce 2005 téměř stalo smrtícím, ale poté, co v roce 2016 zmáčkli své hovězí maso, Chuck nedávno připustil, že by byl dole, aby se znovu spojil s Fif. Ve skutečnosti si myslí, že ho rapper z Queensu potřebuje, pokud se chce hudebně vrátit k moci.

Hra byla hostem Lidová strana s Talibem Kweli , v rozhovoru zveřejněném v sobotu (7. prosince). Během jejich rozhovoru byl vrchol rappera Comptona s 50. Cali MC připustil, že by nebyl proti tomu, aby se dostal do studia s Fifem.'Já bych to pobavil,' řekla Game. „Jsem nesobecký. Jsem nesobecký MC. Mám pocit, že bych to udělal kvůli kočkám, které to chtějí slyšet, které to chtějí vidět, které si v tu chvíli užívají, co jsem já a 50 měli. Kdybych já a 50 nikdy neměli hovězí maso, můj nigga, už bychom mohli být miliardáři. Já a on ve studiu sami s inženýry jsme byli jako A, B, C, D, E, F, G. Stejně jako věděl, co má dělat, já věděl, co dělat. Dali jsme dohromady hlasy a ta sračka udělala magii. Dostal jsem písně s 50, které jsou u mě doma na pevných discích, které jsou nadčasové. “Je to přísně pro mé fanoušky

Zatímco hra zní jako hra, není si jistý, že by padesát padl, vzhledem k tomu, jak turbulentní jejich rozdělení proběhlo. Zatímco 50 je horké na straně TV s Napájení „Hra věří, že pokud se chce Fif vrátit, aby se stal opět hlavní silou v hip-hopu, musí se s ním znovu sejít.

„Vím jistě jednu věc, pokud 50 bude od nynějška moc v hip-hopu, nebo přijde s něčím, na co se bude skutečně dívat a bude to posuzováno jako„ Sakra, 50 let zpět “ musí stát vedle mě. “Právě jsem vyskočil xan 50000 v Japonsku

Hra je čerstvá po vydání jeho posledního alba, o kterém říká, Born 2 Rap . Nové album zahrnuje hostující vystoupení Nipsey Hussle, 21 Savage, Dom Kennedy, Anderson .Paak a dalších.

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových alb od roku 2000