Tato hra staví Tomiho Lahrena do Blastu za žertování kolem 21 Savage Arrest

Hra tu není pro Tomiho Lahrena, ani pro cokoli, co by řekla o 21 Savageově zatčení ICE a potenciální hrozící deportaci zpět do Velké Británie. Rapper z Comptonu neřekl slova, když na Instagramu zavolal konzervativního politického komentátora Úterní ráno (5. února).

`` Toto kloktání cumu, mikrovlna s mrkvou kůží, 90leté tělo bílého muže mělo děvku @tomilahren vždycky řečeno. @ 21savage gettin zadržený ICE není legrační, ani nic pro to, že si uprostřed klipu v obchodě nosíte zadek, který si dělá legraci, “napsal Game. 'Ty jsi stejný hloupý široce, co zpíval texty k jeho písni před nedávnem ... nyní s využitím jeho situace a kultury v hloubi duše tolik miluješ obsah na ya bum ass twitter page atd ... Pak jo hloupý pták zadek pryč, řekni, že tvoji předkové objevili Ameriku?!?!? Je zřejmé, že všechno to sperma černých sportovců, které jste spolkli na UNLV, začíná pronikat do té vaší popraskané lebky !!! Vystřihněte kočičku babičky shenanigans ... my !!! Tady je několik rad: zůstaňte mimo solárium, začínáte vypadat jako nemocná mandarinka #FreeDaReal # 21 [Někdo pro ni prosím doporučte dobré centrum popálení] #ThanksInAdvance 'Jak již bylo dříve oznámeno, Lahren si dělal legraci z velmi vážné situace. 21 Savage v současné době čelí tím, že přepsal článek o svém zatčení a remixoval texty svého hitu „Bankovní účet“, aby se mu vysmíval.

'Dostal jsem jednoho, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm agentů ICE připravených vás deportovat,' napsal hostitel Fox Nation v neděli (3. února), krátce po Savageově zatčení. Aby toho nebylo málo, „bankovní účet“ je stejná píseň, na kterou Lahren zveřejnila video, na kterém zpívala na Instagramu v roce 2017. Nicki Minaj i Cardi B ji už kvůli tomu zavolaly.

Podívejte se níže na celý příspěvek The Game pro Tomiho Lahrena.Podívejte se na 10 Times Rappers Went na Fox News