Tato hra vyzývá Jakea a Logana Paula k boji, Jake odpovídá

Více než týden poté Floyd Mayweather a Jake Paul měli fyzickou hádku před plánovaným exhibičním bojem Floyda s bratrem Jakem Loganem Paulem vyzvala The Game bratry celebrit, aby se postavili v Los Angeles.

tupac tak, jak to je texty

V neděli večer (16. května) tweetoval kalifornský rapper jak Jakea, tak i Logana Paula o uspořádání svého druhu. `` Yerrr, @jakepaul, @LoganPaul .... potkáme se se mnou a mým malým bratrem v centru LA před centrem sponek a pojďme bojovat hlavou nahoru mizí ... žádné rukavice, žádné peníze ... jen na mě a můj bratr tě posere a tvůj bratr do prdele !!!!, “napsal.O několik hodin později odpověděl Jake odkazem na hru z roku 2005 ' Hate It or Love It 'představovat 50 Cent . Napsal: „Nenávidějte to nebo ho milujte, protože vás vyhodí do prdele.“Krátce poté, co 41letý rapper spustil tweet, dostal prostřednictvím Twitteru zpětnou vazbu od lidí, kteří si nebyli jisti, že v boji zvítězí.

'Budeš smutný,' napsal jeden člověk. Hra odpověděl: „Oblékli jste si velmi malou fialovou bundu u oceánu. Užijte si svůj den. “Jiný uživatel zadal: „Bro, co kdybys všechny ztratil?“ Hra vystřelila zpět: „V projevu Martina Luthera Kinga mladšího neprohrávám !!!!“

jet v divadle curren $ y

Vypadá jako Hra se pokouší o neveřejný boj mezi bratry, proto zmiňuje „žádné rukavice“ a „žádné peníze“.

Zda se skutečně splní požadavek Game na pěstní souboj proti slavným sourozencům v sociálních médiích, je nejasné. Avšak zápas Logana Paula proti Money Mayweather je stále naplánováno na 6. června na Hard Rock Stadium v ​​Miami Gardens na Floridě.Událost pay-per-view bude vysílána v Showtime.

love & hip hop atlanta season 6 epizoda 6

Podívejte se na hip-hopová alba, která se v roce 2021 stanou pěti