G Herbo v zásadě potvrzuje, že chodí s Fabolousovou nevlastní dcerou

Měsíce po rozchodu s matkou svého dítěte Arianou Fletcherovou v říjnu G Herbo potvrdil, že je ve vztahu s Tainou Williamsovou, která je Fabolousovou. 20letá nevlastní dcera s Emily Bustamante.

V příspěvku, který se setkal se smíšenými reakcemi na sociálních médiích, Herbo nahrál obrázek, jak objímal Williamse na Nový rok (1. ledna). Jeho titulek sloužil jako jakési písemné oznámení. „RICH LOVESTORY❤️,“ napsal bývalý XXL Nováček.V samostatném příspěvku na Instagramu Williams také potvrdil románek s obrázkem sebe a Herba, jak sdílí polibek. 'Přeji vám krásné okamžiky, cenné vzpomínky a všechna požehnání, která srdce může znát,' popsal Williams obrázek. 'Šťastný nový rok! & # x1F48B; 'I když není jasné, kde přesně, jak a kdy tento konkrétní vztah vznikl, pilní fanoušci Herbo věnovali pozornost jeho zhoršujícímu se vztahu s Arianou. Ariana podle všeho věřila, že ji Herbo podváděl s Williamsem.

Samotná Ariana komentovala svůj rozchod s Herbo v dlouhém příspěvku na sociálních médiích, který nahrála pár týdnů zpět na Instagram. V příspěvku tvrdí, že Williamsova matka, Fabova dlouholetá přítelkyně a matka dítěte, Bustamante, ji oslovily, aby vedla „rozhovor mezi ženami“, jen aby údajně lhala Herbo o tom, co řekla. Uložila Herbovi ta nejhorší slova.A pokud jde o Herba, přestaň se chovat, jako bys nepodváděl tu děvku, protože jsi to udělal, “zní část Williamsova článku. pošta. 'Chtěli jste být jako ostatní tito rapperi tak zlí a zubatou svou rodinu, zatímco váš syn byl 4 měsíce, protože jste nemohli zvládnout mě procházet mým poporodním.' Takže místo toho, abys byl skutečný nigga a pomáhal mi, jsi utekl a začal kurva motyky. “

Podívejte se na nový obrázek Herba s jeho novým vypískáním a Williamse foto s Herbo pro sebe hned níže. Pod tím si prohlédněte Fletcherův IG příspěvek zaměřený na Herbovu novou přítelkyni.

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu