G-Eazy předvádí nové blond vlasy na 2018 ESPY Awards

Čas po rozchodu je obvykle nejlepší příležitost předvést nový vy a G-Eazy neztrácel čas a debutoval o svém novém účesu na 2018 ESPY Awards.

Jen pár týdnů po rozchodu se zpěvačkou Halsey zasáhl rapper z Oaklandu ve středu večer (18. července) na červeném koberci na ESPYS blond vlasy. Jen málokdo cítil Eazyův nový vzhled, někteří říkali, že vypadá jako Eminem nebo Charlie Puth.'Projde štíhlou stinnou atmosférou s bělící blondýnou?' napsal jednu osobu na Instagram. 'Stýskalo se mu po Halsey, měl stejné vlasy, jako když se setkali,' okomentovala další osoba.G-Eazy a Halsey se rozešli počátkem tohoto měsíce poté, co spolu chodili déle než rok. Zpěvačka učinila oznámení ve svém příběhu na Instagramu a řekla fanouškům: „Obvykle nechávám takové věci soukromé, ale za předpokladu, že máme veřejnou povahu, cítím, že musím informovat své fanoušky. G-Eazy a já si dáváme čas na čas ... přeji mu to nejlepší. Děkujeme, že jste v tuto chvíli respektovali naše soukromí. “

Zatímco rýmmer ze západního pobřeží komentoval rozpad, zůstal zaneprázdněn a upustil od nové hudby s Casanovou, BlocBoy JB, Blac Youngstou a dalšími. Rapper „No Limit“ se také připravuje na své Endless Summer Tour s Ty Dolla $ ign a Lil Uzi Vert, která začíná 20. července v Auburn ve státě Washington.Umělci se zastaví ve Phoenixu, Austinu, Texasu, Chicagu, Cincinnati, Torontu, Atlantě a dalších, než se 8. září ve West Palm Beach na Floridě v amfiteátru Coral Sky.

bohaté dítě to rozběhlo stáhnout

Podívejte se níže na nový vzhled G-Eazy.

Kevin Mazur, Getty ImagesZobrazit nová hudební vydání z července 2018