G-Eazy's No Limit Díky ASAP Rocky a Cardi B vstupuje do Billboard Hot 100 Top 10

Poté, co v září propadl singl „No Limit“ s asistencí A $ AP Rocky a Cardi B, stopa G-Eazyho se konečně dostala do top 10 v žebříčku Billboard Hot 100.

Píseň v současné době sedí na místě č. 8 poté, co se posunula o dvě místa od č. 11. Trať si také užívala 12 týdnů Billboard Hot 100 . 'No Limit' se stal druhou skladbou rappera z Oaklandu, která se kdy dostala do top 10 po jeho singlu z roku 2015 'Me, Myself & I' s Bebe Rexha.G-Eazy podle všeho sleduje úspěch alba „No Limit“ svým nejnovějším singlem „Him & I“. Rapper nedávno upustil videoklip k písni s asistencí Halsey, kromě potvrzení, že oba tvoří pár. 'Drogujeme spolu, šukáme spolu kluby / A oba bychom se zbláznili, kdybychom se rozdělili / Víte?' Chováme mobbin, je to jen já a moje děvka, “rapuje k písni.Připravované album rappera z Oaklandu, The Beautiful & Damned, má padnout 15. prosince a představí řadu hostujících vystoupení včetně E-40, Kehlani, Zoe Nash, Charlie Puth a Anny ze severu. Album bude sloužit jako pokračování projektu G-Eazy z roku 2015, Když je tma.

Spolu s dvojalbumem uvede G-Eazy také krátký film. Film prozkoumá dualitu mezi rapovou osobností G-Eazyho a skutečným životem, když čelí konfliktu se svým hip-hopovým alter egem.Zobrazit nová hudební vydání z prosince 2017