G-Eazy a Lana Del Rey Spark Dating Rumors

G-Eazy může být v dnešní době zaneprázdněn vydáváním po sobě jdoucích záznamů hitů, ale zdá se, že rapper využívá svůj čas mimo hudbu k fušování do seznamovací scény. Podle zpráv je rapper spojován se zpěvačkou Lanou Del Rey.

Ti dva byli v posledních několika týdnech viděni několikrát, od té doby, co byli viděni viset na hudebním festivalu Coachella v roce 2017, což vyvolalo pověsti o randění.nejlepší písně r & b 2016

Dva tvůrci hitů byli spatřeni společně TMZ počátkem tohoto týdne (9. května), kde opouštěli Avenue v Los Angeles, kde se konala párty pro kadeřnici Kim Kardashian Jen Atkin. Zprávy říkají, že se jedná o třetí noc v řadě, kdy byli oba viděni společně v LA, když zahájili své výlety v neděli večer (7. května) ve Warwicku. V pondělí večer oba zaútočili na Beauty a Essex na svou druhou noc.Del Rey poprvé vzbudila pověsti o randění pro ty dva, když stála v první řadě, aby sledovala vystoupení rappera „Me Myself & I“ v dubnu na Coachella.

Ti dva by si mohli velmi dobře užít romantiku, ale existuje také šance, že by mohli hledat jednoduše vybudování chemie pro budoucí hudební spolupráci. O stavu páru není ze zdrojů ani slovo, ale zatím to vypadá, že si spolu užívají společný čas, pokud chodí ven jednu noc po další.Budeme muset zjistit, co čeká G-Eazy a Lana Del Rey, jak se jejich spojení letos v létě odehraje.

kouří tyler tvůrce trávu

Tady je 19 rapperů, kteří v roce 2017 získají platinu