G-Eazy a Halsey vykročili jako pár na New York Fashion Week 2017

G-Eazy tvrdě pracuje na svém dalším albu, ale vypadá to, že je tu žena, která se mezitím v současné době zaměřuje na své zaměření. Rapper „Já, já a já“ vykročíme se svou novou přítelkyní Halsey na newyorském týdnu módy v roce 2017, kde vystavují seriózní PDA.

Nejen, že to dva představují pro fotografy na módní přehlídce Jonathana Simkhaiho, ale také se drží za ruce, když sedí v přední řadě vedle dráhy vedle některých dalších významných jmen v oblasti zábavy a módy. Také zveřejnili samostatné příběhy Instagramu o tom, jak pijí víno a líbají se na akci Fashion Week Virgila Abloha. Návrhářka se nedávno spojila se společností Nike pro novou kolekci minulý měsíc.Rapper i popový zpěvák také uvádějí nové fotografie na Instagramu, na kterých společně zkoumají New York City na Fashion Week. Jedna fotografie ukazuje dvě líbání uvnitř várky.Neexistuje žádné potvrzení, jak dlouho byli oba oficiálně spolu, ale zdá se, že je to docela nové, protože se říkalo, že G-Eazy uvidí Lanu Del Rey po jejich sadách na hudebním festivalu Coachella 2017 v Kalifornii na začátku tohoto roku. I když to nevypadalo, že by vzkvétalo v plnohodnotný vztah, hitmaker „Love a Loser“ nyní vypadá při jeho námluvách s Halsey docela šťastný. Ti dva mají na cestě novou píseň, kterou nedávno provedli v New Orleans. Představení také vyvolalo pověsti, že G-Eazy a Halsey chodili.

Podívejte se na fotografie G-Eazy a Halsey jako páru na New York Fashion Week 2017 výše a níže.Dimitrios Kambouris, Getty Images

Podívejte se na 25 z nejlepších hip-hopových projektů roku 2017 (dosud)

Měsíc produkuje své vlastní světlo