G-Eazy a Halsey jsou milenci Ride-or-Die ve videu New Him & I

Seznamte se s '2017 Bonnie & Clyde.' Před vydáním jeho připravovaného alba The Beautiful & Damned, G-Eazy upustí od svého nejnovějšího videa k písni „Him & I“ představující Halsey.

seznam nových alb písní kanye west

Vizuály, které režíroval jak rapper z Oaklandu, tak zpěvák chovaný v New Jersey, ukazují, že pár trávil čas společně v New Yorku. Lo-fi klip obsahuje záběry Halsey a G-Eazyho, jak jezdí taxíkem, hrají kulečník, rozeznávají a párty na pódiu.Zatímco G-Eazy a Halsey ještě musí veřejně deklarovat svůj vztah - přestože byli viděni, jak se navzájem líbají na veřejnosti a drží se za ruce - „Him & I“ představuje rappera, ale potvrzuje, že chodí. 'Drogujeme spolu, šukáme spolu kluby / A oba bychom se zbláznili, kdybychom měli přerušit / Víte?' Chováme mobbin, je to jen já a moje fena, “plivne.Film „Him & I“, který vyrobila společnost Futuristics, bude uveden na připravovaném albu G-Eazyho, které má vyjít 15. prosince. Spolu s projektem rapper uvede také krátký film stejného jména. Film prozkoumá dualitu Geralda (jeho vládního jména) a G-Eazyho, který čelí konfliktu se svým hip-hopovým alter egem.

Spolu s Halsey bude 20kolejné dvojalbum obsahovat prvky od kolegů z kalifornských umělců E-40 a Kehlani, stejně jako Charlie Puth, Anna of The North, Zoe Nash, A $ AP Rocky a Cardi B. Součástí projektu bude dříve vydané písně „No Limit“ a „The Beautiful & Damned“.základna příliš vysoká na to, aby bylo možné nepokoje

Podívejte se níže na video „Him & I“.

Zobrazit nová hudební vydání za prosinec