Budoucí toxické bývalé přítele Memes převzít internet

Budoucnost se bezděčně stala předmětem šílenství meme, které na vánoční svátky přebírá sociální média.

Trend v sociálních médiích, který, jak se zdá, začal na Štědrý den (24. prosince), se točí kolem myšlenky toxických bývalých milenců, kteří na dovolené na dovolenou zasáhli své dřívější baes, jen aby se pokusili dostat zpět do svých dobrých milostí, nebo možná úhledně promluvit zpět k nějakému sexu. Internet se rozhodl použít obrázky Future, jak kontroluje jeho telefon, jako vizuál vtipných vtipů.„Bylo to tak dobré, že jsem do tebe narazil,“ zní jeden příklad. „Když jsem tě tam viděl, vzpomněl jsem si na všechny ty veselé Vánoce, které jsme spolu měli. Vypadáš úžasně. Rád vás vidím a jaké je jeho jméno dohromady. To je opravdu pěkné. Mohli jsme však být něco zvláštního. Veselé Vánoce.'Další příspěvek říká: Řekni svému bratrovi, že jsem řekl LeBronovi zpět na jeho kecy, že bude vědět, co to znamená lol. Pamatuji si, že to byl vždycky jeho oblíbený, jako byste byli moji. Veselé Vánoce.

Uživatelé Twitteru si v terénu vytvářejí a čtou memy.'Tyto budoucí vánoční textové memy mě dostali Hollin!' poznamenala jedna osoba. 'Vidí na.' Niggasové opravdu využívají unavené zadky, STÁLE! '

'Vím, že budoucí pláč se smíchem čte tyto toxické sváteční memy o něm, protože se nemohu přestat smát sám sobě,' dodal někdo jiný.

Není jasné, proč přesně lidé vybrali Hendrixe jako vizuální příklad memů. Katalyzátorem mohl být jeho veřejně napjatý vztah s Ciarou a jeho záliba v pobytu v dramatu dětské maminky.Podívejte se na veselé toxické budoucí memy, které přebírají internet níže.

Podívejte se na fotky všech XXL Nováček, který byl v průběhu let uveden do třídy nováčků