Future a Stefflon Don se připojili k remixu Bum Bum Tam Tam od MC Fioti

Future a Stefflon Don se spojili, aby naskočili na remix hitu singlu brazilského umělce Fiotiho „Bum Bum Tam Tam“ a je to docela bezproblémové.

Původní „Bum Bum Tam Tam“ vydělal na YouTube 500 milionů zhlédnutí. Remix se svou směsí mírně upravených stylů pastí Hendrixe a energického toku Stefflona Dona plus příspěvků od J. Balvina, Juana Magana a samotného MC Fiotiho mohl dosáhnout stejné úrovně popularity. Trať byla vydána prostřednictvím Aftercluv, což je taneční divize Universal Music Latin.kulomet kelly diss song eminem

„Znám tu věc, která se ti líbí / znám způsob, jakým se pohybuješ / Milovali jsme se první noc, bum bum pac pac bum / Jo, hej, zvětš můj klenotník, velký můj 4-5, velký můj ruger „Budoucnost plivá na energickou dráhu. Stefflonův verš přináší do záznamu stejnou slavnostní atmosféru a rychle se rýmuje, když se skáče z krátkého pruhu do krátkého pruhu. Jinými slovy, je to všechno docela dope.Stefflon také nedávno ohlásila své vysoce očekávané debutové turné po Velké Británii, které se uskuteční v březnu, včetně velmi speciální domácí show na londýnském fóru Kentish Town Forum 8. března. Vstupenky na tyto koncerty jsou prodej nyní .

Poslechněte si níže Bum Bum Tam Tam (Remix) 'a podívejte se na turné Stefflon Don.Sledujte Stefflon Don živě po celé Velké Británii:
6. března - Marble Factory, Bristol
7. března - Concorde 2, Brighton
8. března - Kentish Town Forum, Londýn
9. března - Academy 2, Birmingham
10. března - Club Academy, Manchester

nová hip hopová píseň se saxofonem

Vidisco

Zobrazit nová hudební vydání z prosince 2017