Future Drops New Song Tycoon: Listen

Budoucnost je zpět se zbrusu novým petardou. Poté, co se spojil s Drakeem pro 'Život je dobrý' a „Touhy“, ATLien se vydává do své vlastní cesty pro svou nejnovější skladbu „Tycoon“.

V pátek ráno (27. března) přináší Future Hendrix, co je pravděpodobně další singl z jeho připravovaného sólového alba. V písni Future popisuje, jak se mu v poslední době dobře žilo, s tvrdými bary, které bez námahy plynou přes rytmus DY Krazy a Wheezy.„Jsem ty-tycoon, proto mě nenávidí,“ rapuje Future v refrénu. „Dokud na mě neházejí prostěradla, jdu blázen, mám Balencisa na nohou, nemohou mě vzít / vím, že nejsem gon být zesnulý do osmdesáti, dostával jsem tak zatraceně geek, modlil jsem se / byl jsem list činčily všude, kde jsem zůstal, ''Spolu s novým singlem přichází Future také prostřednictvím oficiálních vizuálů. Ve videu, které režíroval Eif Rivera, hraje Future hlavní magnát, když řídí své goony, aby zvládli jeho lehkou práci, zatímco kaskadérské kousky po celém městě zakrní.

Píseň se podle všeho objeví na osmém studiovém albu Future. Není potvrzeno, kdy bude album vypadat. Vedoucí Freebandz Gang má také fanoušky čekající na jeho druhý společný projekt s Drakeem, Jaký čas být naživu 2 .skutečné telefonní číslo

Podívejte se na video k nové písni Future „Tycoon“ níže.

Podívejte se na 17 rapperů, kteří neuložili album za chvíli, kterou bychom rádi slyšeli