Francouzská Montana zasáhla marocké modré město Chefchaouen v fascinujícím slavném videu

Francouzská Montana vyrazila do ulic svého rodného marockého Modrého města Chefchaouen ve svém nádherném novém videu „Famous“, výjimečné vystřižené z jeho Pravidla džungle album.

Ve videu režiséra X s helmou se Francouz vydává na výlet po Modrém městě, kde prodejci nasávají sluneční svit a děti hrají fotbal. V dalších klipech francouzský tanec na ulici, když houpá nějaký obvyklý marocký oděv. Je zřejmé, že film „Slavný“ funguje jako soundtrack k vizuálu, který je nabitý záběry fascinující marocké krajiny.„Zlato, ži svůj život, jaký jsi / zářící hvězda / doufám, že se nikdy nestaneš slavným
Létající nízko s anděly / Říkali: „Falešné to“, dokud to nezvládnete „/ Myslím, že jste falešné, když to zvládnete / Řekl jsem vám,„ držte se základů “/ Postaveno impérium začalo v suterénu / Pokud zkoušíš opravit rozbitou sklenici / víš, že by ti to mohlo podříznout ruku / nikdy tě nechci vidět s jiným mužem, “francouzští napůl croons na trati.

Jako píseň a vizuál nese „Famous“ stejnou atmosféru jako singl „Unforgettable“ od francouzské Montany Swae Lee. Připadá mi to téměř jako umělecké pokračování skladby a nebylo by příliš překvapivé, kdyby se to stalo ještě populárnějším, když je oficiální video venku.

Níže si můžete prohlédnout „slavné“ francouzské video.Zobrazit nová hudební vydání z ledna 2018

boogie don q floyd mayweather