Francouzská Montana obviněna ze sexuálně útočné ženy: Zpráva

Francouzská Montana má vážné právní problémy.

charlie brown vůdci nové školy

Podle zprávy Odrůda zveřejněný v pátek (27. března), je rapper z Bronxu žalován nejmenovanou ženou za údajné sexuální napadení. V žalobě podané ve čtvrtek (26. března) u vrchního soudu v Los Angeles žena - označená pouze jako Jane Doe - tvrdí, že dostala alkohol a byla znásilněna během večírku ve francouzském domě v Hidden Hills v Kalifornii před dvěma lety. .Žena tvrdí, že omdlela a byla rapperem sexuálně napadena, když byla neschopná. Navíc tvrdí, že údajný francouzský obchodní partner Mansour Bennouna ji také znásilnil.Podle žalobce byla 28. března 2018 pozvána do nahrávacího studia, kde Montana, rozená Karim Kharbouch, a Bennouna údajně pracovali při pití a užívání drog. Montana údajně měla tu ženu ráda a pozvala ji zpět do svého bydliště ve Skrytých kopcích.

Doe dále ve svém obleku vysvětluje, že ona a nějaká jiná žena dorazily do domu kolem 6 hodin ráno a dostaly alkohol. Asi 30 minut po večírku Doe ve svém obleku tvrdí, že chtěla odejít, ale oba muži na ni naléhali, aby vystřelila. Neochotně střelu stejně udělala, a když to udělala, omdlela.Oblek dále uvádí, že Doe si pamatuje, že byl v ložnici, zatímco několik mužů přišlo dovnitř a ven. Žena také tvrdí, že nedala souhlas se sexem. Doe tvrdí, že když nabyla vědomí, uvědomila si, že ji Bennouna drží a tře o ni.

Doe ve svém obleku tvrdí, že měla pánevní bolesti a byla hysterická, protože věřila, že byla pod vlivem alkoholu znásilněna. Okamžitě opustila rezidenci a odešla do nemocnice Kaiser Permanente v Panorama City po znásilňovací soupravu, která potvrdila přítomnost spermatu. Podle žaloby také šla na policii.

Žalobce žaluje Montanu a jeho společnost Coke Boys Records za útok a baterii, sexuální baterii, nedbalost, najímání z nedbalosti a další škody. Doe získala pro právní zastoupení služby právníků Maryanna P. Gallaghera a Torstena Bassella.XXL se obrátil na právní zástupce ženy, Maryann P. Gallagher a Torsten Bassell, a zástupce francouzské Montany o komentář.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem