Frank Ocean kapky NSFW Nikes Video

Poté, co Frank Ocean vydržel něco, co vypadá jako deset let, včera (19. srpna) konečně upustil od nového materiálu v podobě svého nového Nekonečný vizuální album. Ale odkud to přišlo, je toho víc. Frank upustí nový zjevný singl LP s videoklipem k písni „Nikes“.

Surrealistické video NSFW vypadá jako vysněný stav s různými rychlými záběry náhodných věcí a lidí. Objeví se Frank, promarněný, usrkávající z něčeho z polystyrenového šálku, zatímco sedí mezi některými podporovanými jízdami. 'Tyto děvky chtějí Nikes / Hledají šek / Řekni jim, že to není pravděpodobné / Řekla, že potřebuje prsten jako Carmelo / Musí být na té bílé jako Othello / Vše, co chceš, je Nikes / Ale ten pravý je jako ty / Stejně jako já, “zpívá.Zatímco zpěvák Odd Future zpívá, jeho texty mluví ošlehaný hlas, což zvyšuje složitost skladby. Během verše to bude s Frankovým zpěvem neskutečné to je skutečná mořská víla. “A $ AP Rocky a Trina dělají portréty v poutavém klipu.

Poté, co chytil hněv fanoušků, Ocean opravdu prochází a hledá upuštění od dvou plných projektů v rozpětí několika dní. Nekonečný hrají Jazmine Sullivan, Sampha, James Blake, Om’mas Keith, The London Symphony Orchestra a Arca v písni Mine.Album dříve známé jako Chlapec nekřič vyjde tento víkend.

dole v obsazení dm videa

34 rapperů bude platinových v roce 2016