Bývalý člen SOB x RBE Lul G zatčen za vraždu

AKTUALIZACE:

Bývalý rapper SOB x RBE Lul G dostal předběžné datum slyšení. Podle zprávy Reportér zveřejněna v pondělí (13. ledna), Lul G se vrátí na oddělení 9 v Solano County Justice Center v 8:30 ráno 4. května na další konferenci připravenosti. Poté bude Lul G požádán, aby se zúčastnil předběžného slyšení 11. května v 10 hodin.Během jednání obžaloba předloží důkazy a vyzve svědky, které byly označeny za minitrialy. Slyšení pomůže soudci určit, zda existuje dostatek důkazů k zadržení rappera, který se narodil George Harris, pro další obžalobu.AKTUALIZACE:
Další podrobnosti se objevily v případu vraždy bývalého rappera SOB x RBE Lul G. G, který čelí obvinění z vraždy prvního stupně při smrtelné střelbě 26leté Rashied Flowers 24. července, podle The Mercury News .

Okolnosti zabíjení jsou stále většinou neznámé. G se během obžaloby 23. září nevinil. V současné době je ubytován v nápravném zařízení Stanton ve Fairfieldu v Kalifornii, kde se pokouší snížit svoji kauci.Jeho dalším plánovaným datem soudu je 10. leden 2020. V případě prokázání viny mu údajně hrozí až 25 let vězení.

ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:
Bývalý člen SOB x RBE Lul G byl zatčen za vraždu.

Podle kalifornské databáze vězňů šerifa okresu Solano byl rapper, narozený George Harris, zatčen za vraždu v okrese Clark v Nevadě 21. září. Je uveden jako uvězněn v nápravném zařízení Stanton v Kalifornii a nebyla mu udělena kauce. V době tisku bylo oznámeno několik podrobností o jeho zatčení.Jako bývalý člen SOB x RBE, 20letý Def Jam signee, který vysadil své Svět Yhung Nigga Projekt v říjnu 2017 je považován za jeden z nejzajímavějších mladých rapových talentů vycházejících z Kalifornie. V lednu 2018 se doposud dočkal svého největšího vzhledu, když se objevil v písni `` Paramedic! `` Od Kendricka Lamara a Anthonyho `` Top Dawg`` Tiffitha Černý panter soundtrack filmu. Mluvit s XXL o vytvoření písně o měsíce později členové SOB x RBE vysvětlili, že Kendrick je pro píseň vybral ručně.

„Už měl rytmus a počáteční část - když tam poprvé plivl tyče - to je vše, co měl,“ řekl Slimmy B. od SOB x RBE. a poslal nám to zpět. “

Podle zástupců pro SOB x RBE nebyl Lul G členem skupiny od konce roku 2018. Vzhledem k nedostatku vzhledu Lul G ve společném projektu Hit-Boy skupiny Rodina není skupina , tato zpráva není nijak zvlášť překvapivá. Tomuto vývoji předcházel krátký odchod Yhung T.O, který dříve skupinu na nějaký čas opustil na podzim. Yhung T.O, Slimmy B a DaBoii jsou v současné době třemi členy SOB X RBE. Lul G loni podepsal smlouvu s Def Jam jako sólový umělec a nechal za sebou SOB X RBE.

XXL požádal tým Lul G o další informace o této situaci. XXL se pokusil kontaktovat nápravné zařízení Stanton pro více informací.

Kancelář šerifa okresu Solano

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem