Dcera Floyda Mayweathera zatčena za bodnutí hlášené matky Young Boy nikdy nezlomil dítě

Iyanna Mayweather, dcera neporaženého boxera Floyda Mayweathera Jr., byla zatčena za bodnutí ženy v domě rappera YoungBoye už nikdy nezlomil.

Iyanna, která randí s louisianským rapperem, byla zatčena v Houstonu a v pátek (3. dubna) vzata do vazby policejním oddělením Harris County, XXL se naučil prostřednictvím místních záznamů o zatčení. Devatenáctiletý mladík byl obviněn ze spáchání útoku se smrtící zbraní, který se ještě prohloubil.Řeknou to zdroje pro vymáhání práva TMZ , NBA YoungBoy a oběť, Lapattra Lashai Jacobs, byli doma společně, když dorazil Mayweather a údajně se rozzlobili Jacobsovým přítomnost. Obě ženy zahájily slovní hádku, která se stala fyzickou, když Mayweather údajně vytáhl z kuchyně dva nože a dvakrát bodl Jacobse.O chvíli na to dorazila sanitka a odvezla Jacobse do nemocnice, kde její stav není v současné době znám. Věděla dost na to, aby dala policajtům její stranu příběhu. The Stále Flexin, stále Steppin rapper byl na místě krátce zadržen policií, ale po výslechu ho nechal jít. Iyanna řekla policii, že hádku zahájil Jacobs, který jí stáhl vlasy z domu, než došlo k bodnutí.

YoungBoy Never Broke Again a Iyannův vztah byl v průběhu let otřesený, občas se hrálo o to, aby to svět viděl. Loni v prosinci ji oslovil při remaku filmu „Dirty Dianna“ Michaela Jacksona s názvem „Dirty Iyanna“.„Tvůj opar byl krutý, byl jsem oklamán / byl jsem příliš slepý na to, abych viděl / Moje ID pokrývat novinky / Zdá se, že mám jen potíže / Byl jsi ten, kterého bych si vybral, “zpívá na trati.

XXL oslovil tábor YoungBoy Never Broke Again.

Podívejte se na 25 alb, která jste nikdy neřekli svým rodičům, které jste poslouchali jako dítě