Floyd Mayweather Jr. mluví o boji s T.I .: Podívejme se, jak vypadá jeho tvář

Floyd Mayweather Jr. neztrácel čas tím, že se dostal na účet hádky s T.I. ke kterému došlo brzy ráno ve Fatburgeru v Las Vegas. Mluvíme výhradně s NecoleBitchie , boxer světové třídy, potvrdil spekulace, že násilné setkání skončilo nad manželkou T.I. Tiny. Šampión tvrdí, že pohrdání Tipem je nad fotografií Instragramu a skutečnost, že si to Drobný a jeho přítel s ním kopali na nedávné rodinné akci. Také řekl, že to není poprvé, co T.I. oslovil ho ohledně jeho přátelství s Drobným. Na rozdíl od zpráv, které na něj Kang vyrazil, Mayweather naznačil T.I. je ve skutečnosti ten, kdo byl na přijímacím konci několika úderů a řekl Bitchie: „Podívejme se, jak vypadá jeho obličej.“

Podívejte se níže na situaci Floyda.Floyd o svém vztahu s Drobným
Znal jsem Tinyho před T.I. Nikdy jsem s ní nespal, nikdy jsem ji nepolíbil, nijak se jí nevhodně nedotkl. Její kamarádka Shekinah chtěla přijít do boje [4. května], vzala s sebou Drobného. Přišli k boji. Poté, co v sobotu večer, v neděli, došlo k boji, přišli přes dům mé matky. Moje matka pro mě pořádala velkou, velkou párty. Přišli a ukázali lásku. Přišli ke mně domů v pohodě, s veškerou úctou. Setkejte se s týmem Money, moje posádka. Všichni byli srdeční. Žádný nerespektující typ. Poté si myslím, že na bojišti dala její obrázek na Instagram, takže si myslím, že se [T.I.] cítil nějakým způsobem.Na T.I se k němu blíží přes fotku Instagramu
[T.I] ke mně přišel, když jsem byl v New Yorku. Přistoupil ke mně, když jsem byl v klenotnictví jako: Yo, pojďme ven a promluvme si. Šli jsme si promluvit ven, ale on v podstatě mluvil o těchto dívkách, které se nás snaží hrát proti sobě. Řekl jsem, nevím, o čem to mluvíš. Mluvíš o své ženě? Nikdy jsem ji nezveřejňoval na Instagramu, Twitteru nebo Facebooku. Byl jsem v podstatě jako, Poslouchej. Dávám vám vědět, že nemám ... já a vaše žena nic nemáme ... pokud si to myslíte. Takže víkend Memorial Day, hodně lidí přijde do Las Vegas. Tiny a Shekinah byli venku. Přišli na mou párty včera v noci. Ochladí se. Všechno je v pohodě. Byli jsme v striptýzovém klubu. Všechno bylo srdečné. Bavíme se. Hodím své dceři [Iyannu] dnes velký [14.] narozeninový bash. Jím u Fatburgera a další věc, kterou víte, je, že mluví o tom, že si musíme promluvit znovu. A pak jsem mu řekl: Musíš dostat f-ck z mé tváře. To je to, co byste měli dělat lépe. A pak řekl: Nemluvím se všemi těmi lidmi, takže nesmíš mluvit nahlas. Řekl jsem: Poslouchej, nepřijď mi do tváře bez neúcty. Jak jsem vám už řekl, určitě jste zapomněli, čím jsem se živil. Řekl: Vy děláte v kruhu, já to dělám v ulicích. Řekl jsem: Můj muž, dělám to všude. Můžete zjistit, jestli chcete. Přesně takhle.

Pak se pár slov vyměnilo a lidé začali tlačit a vypukla nějaká vzpoura. A pak spousta chaosu a to bylo v podstatě ono. Protože, jak jsem řekl dříve, pravděpodobně dělá nějaké hlouposti, ale není to žádný zatracený blázen, který se na mě houpá. Stejně jako jste určitě zapomněli, čím se živím. Na tváři měl úplně jiný výraz.O snaze omluvit se Drobnému
Jediný, komu se chci omluvit, je Drobný. Řekl jsem něco jako ovládni své b-tch a nechci to říkat o Drobných. Takže se omlouvám Drobnému, protože chladí lidi, chlape. Je v pohodě. Nikdy ke mně neuctila. Shekinah ke mně nikdy neuctila. Budu i nadále podporovat Tiny a Shekinah, protože jsou to skvělí lidé a nic proti nim nemám. Takže se za to omlouvám.

hezké dívky mají rády hudbu s trapem

Nespím s tou dívkou [Drobný] a řekl jsem tomu muži už předtím. Ale kdybych byl, mluv s ní o tom, nemluv se mnou o tom. Ale nebudu neúctivý, protože nebudu spát s vdanou ženou. Teď, kdyby byla rozvedená ... Stále bych to neudělal, protože jsem s ní v pohodě a máme skutečný chladný a srdečný vztah a někdy může sex narušit dobré přátelství. A v zásadě nechci navázat dobrý vztah, který mám s člověkem. Takže ať už jsem řekl cokoli, ukradl vám b-tch ... vezměte si b-tch nebo cokoli jiného, ​​omlouvám se Tiny a všem jejím dětem a dětem T.I., že to řekly. Chci se omluvit dětem a Tiny a Tinyině rodině za to, co řekly.

Pokud se na mě houpá, nemám to. Vidíš mě. Jsem venku celou noc. Nevystupoval, tak se podívejme, jak vypadá jeho obličej.A ten obrázek, který se vznášel s Drobným a Floydem údajně ve Fatburgeru, říká, že tam ani nebyla.
Drobeček tam nebyl. Moje dcera měla narozeninovou oslavu. Drobná je vdaná. Respektuji to. Je mi jedno, jestli se rozejdete, ona je stále vdaná pod Božíma očima a podle zákona. Nebudu spát s vdanou ženou. Nebudu to dělat. Jak jsem řekl ve službě Naplno, stávám se lepším člověkem.

[přes NecoleBitchie ]