Florida Rapper Yungeen Ace tvrdí, že byl zastřelen osmkrát, když chránil přátele před střelcem

Tragédie zasáhla Jacksonville na Floridě. V úterý (5. června) byli zastřeleni čtyři mladí muži, když opouštěli Jacksonville's Wasabi Japanese Steakhouse v městském centru St. Johns. Ze skupiny přežil pouze Yungeen Ace, rapper z Floridie s rostoucím rozruchem.

Podle sdružení CBS Jacksonville patří mezi zemřelé oběti: Trevon Bullard, 18 let, Orange Park, Fla .; Royale D’Von Smith Jr., 18 let, Jacksonville; Jercoby Da’Shad Groover, 19, z Orange Parku.Yungeen, rodným jménem Keyontae Bullard, se na svém Instagramovém účtu zabýval čtyřnásobnou střelbou, kterou podle obětí střelby řekl přítel obětí.V sérii příspěvků, které Yungeen nahrál na svůj účet Instagram, rapper tvrdí, že byl zastřelen osmkrát, když se pokoušel chránit své přátele před krupobitím kulek. „8 střel do mého těla ... Bůh mě sem stále dostal,“ napsal v jedné části svého IG příběhu. V dalším naznačuje, že se během útoku pokusil chránit jednoho ze svých přátel, někoho, komu říká „23“.

Rozšířený pohled na příběh Yungeen's Instagram pomáhá udržet tragédii na uzdě. Existují fotografie rapperových přátel, kteří se potloukají a užívají si něco, co vypadá jako letní den. V dalších klipech jsou skutečné záběry jeho přátel, když byli naživu.V dojemné poznámce Yungeen také tvrdí, že byl kontaktován YoungBoy Never Broke Again po děsivé střelbě. Poskytuje snímek obrazovky hovoru FaceTime, který ve skutečnosti zahrnuje YoungBoy. 'Zavolal mi @nba_youngboy a řekl mi, že mám sílu da.' Yungeen uvádí, že mu po střelbě zavolal také Mista Cain.

Podívejte se na zpravodajský příběh o střelbě, která podle policie byla výsledkem pokračujícího sporu mezi Yungeenovými přáteli a další skupinou lidí níže.

Podívejte se na 60 hip-hopových alb, která v roce 2018 dosáhnou 20 let