Flatbush Zombies vzdali hold Biggie díky BAPE Collab

Minulý týden bylo po ruce brooklynské trio Flatbush Zombies pro oficiální mediální náhled na uměleckou sbírku BAPE. Akce, která se konala ve vlajkové lodi A Bathing Ape ve čtvrti SoHo na Manhattanu, poskytla médiím první pohled na spolupráci mezi BAPE a umělci, stejně jako na spolupráci Flatbush Zombies.

Zombies a BAPE, kteří mají na paměti své rodné město Brooklyn, věnují spolupráci, vzdávají hold legendárním Notorious B.I.G. a New York City o spolupráci. Kolekce Flatbush, skládající se ze tří kusů - žraločí mikina, tričko s dlouhým rukávem a tričko, zahrnuje Zombies branding v celém oděvu.Spolupráce Flatbush Zombies x BAPE byla celosvětově oficiálně vydána minulou sobotu (2. května) u vybraných prodejců BAPE. Ve spojení s uvolněním kolabu XXL posadil se s Erickem Arcem Elliottem, Juice a Meechem, aby diskutovali o důležitosti a vlivu BAPE v New Yorku a jejich spolupráci se značkou. - Roger KrastzXXL : Vyrůstáte, řekněte mi o důležitosti BAPE pro vás, lidi?
Erick Arc Elliott: Řeknu, že v mé škole byly různé úrovně útěku, a pokud jste nosili BAPE, byli jste útěkem. Byly různé úrovně a jsem rád, že jsem někdy v životě součástí této vyšší úrovně. Právě teď jsem jeho součástí.

Džus: Pomůže vám to vyjádřit se, jak víte, s úžasnými vzory a vzory a více barvami. Mají barvu pro každou barvu tenisky, takže můžete téměř nosit cokoli chcete, pokud máte tenisku s touto barvou, protože mají barvu pro každou barvu na každou barvu pro každou tenisku.Meech: Rád se vyjadřuji a když máte každou barvu pro barvu, jak právě řekla Juice, je pro vás snazší se vyjádřit. A když jsem byl mladší, myslím, že k této značce přitahoval více, protože s nimi bylo víc práce než s jinými značkami.

Kdy začaly rozhovory mezi vámi a BAPE o této koleji?
Meech: Do prdele ... Když jsme poprvé odjeli do Japonska před chvílí.

Jak jste se podíleli na návrhu vaší spolupráce?
Meech: To jsme všichni. Myslím tím, že jsem to sám na počítači neudělal. [ Smích ] Ale navrhli jsme to. To byl náš nápad.Džus: Je to opravdu originální písmo Flatbush Zombies smíchané s designem BAPE lidí Biggie Smalls jako opice s kouskem Jesus a odstíny Versace.

Jaký příběh jste chtěli s touto spoluprací vyprávět?
Meech: Jde o New York, víte? Deset let obchodu v New Yorku. Nejde o Flatbush Zombies, takže místo toho, abychom se tam dostali, jsme se rozhodli, že bude lepší dát někoho, kdo nás hrdí a šťastní reprezentovat New York. Jeden z prvních lidí [Notorious B.I.G.], ne-li první rapper, který nosil BAPE. Vypadá to krásně. Pokaždé, když se na to podívám, jen se směji a usmívám.

Co si myslíte, co se týče New Yorku, že BAPE dokázala být tak vlivná v hip-hopové kultuře?
Eric Arc Elliot: Člověče, byla doba, kdy jsem se poprvé začal učit o BAPE [když] bylo prostě nemožné najít. Byl jistý rok, že všechny ty sračky byly tak horké, že to bylo, jako kdybys měl něco z toho roku, mohl bys říct, že to byly starší sračky. A to bylo pro mě, když jsem si uvědomil, že značka skutečně vzkvétá. Nyní si můžete koupit nové hovno, ale starší hovno, vidíte to hned a je to jen vzácné. A jakmile začnete sbírat hovno a věci se časem stanou cennějšími, víte, že je to důležité pro kulturu a je to důležité pro lidi, protože teď si lidé šetří své hovno. Jejich hovno je stále v plastu a to je krásná věc. Lidé to nedělají pro odpadkové značky nebo pro značky, které nevydrží dlouho.

Meech: Spolupracovali také se všemi. Bez ohledu na jejich barvu, bez ohledu na jejich žánr, hudbu, kterou dělali. Může to být graffiti umělec. Může to být pouliční tanečnice. Pokud mají přívržence a jsou součástí kultury, [BAPE] k tomu bude gravitovat a dají každému šanci. Myslím, že jsme mnohem méně slavní než spousta lidí, ale stále jsme tam nahoře a jsme stejně důležití pro to, co se snaží ukázat světu.

Co si myslíte, že je potřeba pro spolupráci mezi umělcem a oděvní značkou?
Meech: Svoboda, vzájemný respekt a smlouva. [ Smích ]

Příbuzný: Flatbush Zombies sešrotují své EP a připraví nové album pro rok 2015
Flatbush Zombies Feat. Joey Bada $$ a Issa Gold, „Uvažovali jste někdy?“
BAPE slaví desetileté výročí společně s Travisem Scottem a Pushou T.