Fivio cizinec zatčen s nabitou zbraní po útěku před policií

Fivio Foreign byl zatčen na základě několika obvinění souvisejících se zbraněmi poté, co byl včera chycen s nabitou zbraní a utekl před policií ve Fort Lee v New Jersey.

Podle záznamů o chovancích získaných od XXL ve čtvrtek (22. dubna) je brooklynský chovatel, nar. Maxie Ryles III, aktuálně ve vazbě ve vězení v Bergen County v New Jersey pro obvinění z držení zbraní pro nezákonné účely, bránící zatčení - unikajícímu důstojníkovi, držení poškozeného střelná zbraň, nezákonné držení zbraní bez povolení a uprchlík před spravedlností. Fivio Zahraniční nebylo uděleno pouto.Kancelář šerifa okresu BergenKancelář šerifa okresu Bergen

k jakému štítku byl popový kouř podepsán

Podle policejní zprávy získané od XXL , Fivio byl zatčen poté, co nesplnil požadavky policistů a odmítl být vzat do vazby poté, co opustil svůj Mercedes Benz z roku 2018 běžící v zóně bez parkování, když ve středu (21. dubna) kolem 19:30 vešel do Citibank.Fort Lee Police Department Sgt. Howard Ginsburg požádal o licenci rappera „Big Drip“, když se Fivio přiblížil ke svému vozu. Rýmař se údajně zeptal důstojníka, zda dostává lístek. Fivio však místo předání průkazu důstojníka ignoroval a odešel. Zatímco Sgt. Ginsburg údajně zůstal za rapperovým běžícím autem, záložní důstojník Gabriel Avella vystopoval Fivia po bloku, odkud ho zastavila policie.

Důstojník Avella požádal Fivia, aby přestal, a on ho „uznal, ale ignoroval a pokračoval v odchodu.“ Rapper se rozběhl k The Modern luxury apartments na Fort Lee's Park Avenue. Avella zatkla Fivia parkovací garáží bytu a z opasku rodáka z New Yorku spadl nabitý kanón ráže .25. Pistole měla poškozené sériové číslo, což je nezákonné.

hey ya hey ya hey ya 2016

Dorazili další záložní důstojníci, kteří pomohli Fivia zatknout a zajistit jeho zbraň. Fivio byl vyšetřován Fort Lee EMS na zranění, zatímco důstojník Avella byl převezen do nedaleké nemocnice, aby byl ošetřen pro lehké zranění.Rapper údajně měl dnes naplánované soudní vystoupení u Ústředního soudu pro soudní zpracování v Hackensacku v New Jersey. Zůstává ve vězení v Bergen County v New Jersey.

Fivio Foreign se také v říjnu minulého roku ocitl v právních potížích v New Jersey. Rapper byl zatčen za útok na svou těhotnou přítelkyni v bytovém komplexu v Edgewateru v New Jersey.

Podle Fort Lee Daily Voice , přítelkyně obvinila Fivia, že ji udeřil do hlavy, kopal do ní a udeřil do ní skleněnou lahví, než ji nahou zatlačil do chodby. Fivio údajně tvrdil, že ho přítelkyně připravila.

Krátce poté, co se na internetu objevily zprávy o Fiviově zatčení za napadení, popřel, že by ublížil své těhotné přítelkyni.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem