Boj proti NLE Choppa chycen na videu

UPDATE (3. května):

NLE Choppa dnes odpoledne vyskočil na Twitter a odpověděl na video, které koluje po internetu a jak se na pláži hádal. 2020 XXL Nováček napsal: „A já jím údery, zeptej se mě. Spěchám, vezmeš, co můžeš dát, a obnovíš bití. Upřímně nechci bojovat, jen jsem se snažil projít po pláži ‍♂️. 'jaký je seznam nováčků xxl

ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:Zdá se, že NLE Choppa se při návštěvě pláže v Los Angeles ocitl ve fyzické hádce a divák to všechno zachytil na pásku.

Brzy v pondělí ráno (3. května) začaly online kolovat videozáznamy z boje, ve kterém Od tmy ke světlu rapper a asi pět dalších mužů skáče po muži, který je na kole a doprovází ho další muž. Zdá se, že muži měli verbální spor před tím, než se věci stupňovaly a byly hozeny ruce.V klipu je žena, která incident zaznamenala, slyšet říkat: „Bojují. Je to slavný rapper. “ O chvíli později začnou létat údery a kolemjdoucí je opakovaně slyšet, jak říká: „Do prdele.“

Mezi těmito údery je NLE Choppa, který dostal úder na bradu sám.

'Aww, ne, to je jako, pět proti jednomu,' vykřikne žena, než vysloví své odmítnutí zasáhnout. 'To je na hovno.' Nebo šest proti jedné. To je v prdeli. Nezastavím to. Nemohu to zastavit. Nemohu to zastavit. To je příliš mnoho lidí, to není fér. “Žena poté křičí: „To není fér!“ Následovala žádost, aby muži přestali bojovat.

K incidentu došlo na pláži, ale konkrétní místo je nejasné.

Něco přes 30 sekund do záznamu, boj přestane a muž, který doprovázel gentlemana, který byl vyskočen, je slyšet, jak říká: „Chill, muthafucka“ a „vy dva jste se posrali.“ Ten samý muž do boje neskočil, ale zdá se, že jej pomohl rozbít sám.

NLE Choppa a jeho posádka pak odešli ze scény, zdánlivě bez obtěžování.

všechna drakeova alba v pořádku

A samozřejmě, lidé na sociálních médiích tento incident zvážili. Někteří se ptali, proč to nebyl boj jeden na jednoho mezi Choppou a druhým mužem.

Jedna osoba tweetla: „Není pryč lež NLE choppa byl pryč, prohraj ten boj, pokud tam jeho niggas nebyli.“

Další zadal: „@ Nlechoppa1 ty kočička ah Boi, která nemůže bojovat jeden proti druhému, jo, nikdy tě nerespektovala, ať už je to tvůj hudební odpad!“

Hodiny před tím, než se záběry z boje dostaly na internet, rimátor z Memphisu prozradil, že je v současné době v LA. Na twitteru řekl: „Miluji být tady v LA, ale co je zábavné dělat?“

Osmnáctiletý umělec se v poslední době dostává do problémů. V březnu NLE Choppa byl zatčen v Davie ve státě Florida za několik trestných činů, včetně krádeží vloupáním, drog a zbraní .

Byl ve vazbě v kanceláři šerifa v okrese Broward, asi 20 minut od místa, kde došlo k incidentu, který vedl k jeho zatčení, a později mu byla udělena vazba ve výši 4 500 USD, kterou uspokojil, aby mohl být propuštěn.

o.t. genasis coke n máslo písně

Soudní dokumenty získané XXL v té době uvedl, že Choppa skočil na bránu vleku s jiným mužem, aby získal hodinky z vozidla, které bylo odtaženo při samostatném incidentu. NLE Choppa, muž, který ho doprovázel na vleku a třetí osoba, byli všichni zatčeni po přivolání policie na místo.

Když muži policie dorazili k vleku, seděli na SUV a údajně seděli na střelných zbraních, které později objevila policie. Ani jeden ze tří mužů nebyl ve věku, aby legálně nosili zbraň.

Policisté také našli v autě tašku, která obsahovala sedm gramů marihuany a tři a půl pilulky Xanax. Choppa připustil, že ta taška patřila jemu.

XXL oslovil zástupce společnosti NLE Choppa o komentář.

Podívejte se níže a podívejte se na video z boje zahrnujícího NLE Choppu a podívejte se na další reakce na incident s rapperem a jeho posádkou.

Podívejte se na nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021