Fight Breaks Out at Blueface's House during Music Video Shoot: Watch

Hudební video natočené v kalifornském domě Blueface se změnilo v několik zápasů v boxu poté, co se některé z video vixens začaly hádat, a to vše zachytil rapper na svém Instagram Story.

V sobotu odpoledne (18. dubna) rýmovač „Thotiana“ vše riskoval uprostřed pandemie koronavirů a pozval do svého domova něco, co vypadá alespoň na tucet lidí, aby natočili hudební video. Blue sdílel outtakes z natáčení prostřednictvím IG. V jedné scéně ženy v bikinách škubly na všech čtyřech na rapperově dvorním fotbalovém hřišti, zatímco Blue hraje hru pro dospělé Duck, Duck Goose.V další scéně se věci mezi dvěma ženami začínají zahřívat, protože skupina je shromážděna v jedné místnosti. Tvrdé rozhovory mezi dvěma dámami vedou k vrhání pěstí a vypuknutí boje.'Jde to nahoru!' Říká Blueface a vypráví o boji. 'Stávají se virálními.'

Ženy jsou nakonec odděleny, ale navzájem se nadále vyhrožují násilím. V dalším divokém klipu zachyceném na IG jedna žena vytrhla paruku z druhé a způsobila celou scénu. Později se na podlaze potýká více žen, protože se je bezpečnost snaží rozbít. Je to opravdu jako něco z reality show.Po událostech mladá žena, která si údajně nechala odtrhnout paruku, vyskočila na sociální média, aby jí sdělila svoji stránku situace.

„Všichni ... Blueface mě pozval na své natáčení a tato dívka měla odvahu říci:„ nechám tě ošklivou děvku z tmavé kůže “ „jsi plešatý, protože jsi měl ošklivou děvku tmavou kůži“ „Vykopněte tuto černou motyku“ ... vše bez důvodu? K čemu jsou tyto kecy v roce 2020? “ zveřejnila.

'Nezapomeňte, že jsem byl napaden, protože jsem nebojoval,' dodala. „[A] dívka, která mi popadla vlasy, aby dokázala, že jsem plešatý, Přišel a řekl, jak jsem měl 'žízeň' a motyku, když jsem mluvil s Blueface, zatímco všichni bojovali '... tyhle děvky jsou NEBEZPEČNÉ.'V neděli (19. dubna) Blueface komentoval celý rozruch způsobený videem.

„Nehádali se o mě, bylo to hodně Henny smíchané s lil postojem,“ napsal ve svém IG Story. 'Neměl jsem vztahy s žádnou z těchto žen, nikdo nebyl rasista, více než polovina lidí tady byla černá, takže pokud si myslíte, že vaše investice do internetu je hodně.'

BluefaceBleedEm přes Instagram

Podívejte se na celou nefunkční scénu níže.

Podívejte se na 15 rapperů s nejlepšími triky všech dob